8/7/2020
جمعه، ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
مقایسه عملکرد نیازمند و حسینی در لیگ برتر

مقایسه عملکرد نیازمند و حسینی در لیگ برتر

 پیام نیازمند و سیدحسین حسینی که فصل قبل رقابت تنگاتنگی برای ثبت رکورد کلین‌شیت درون دروازه تیم‌های سپاهان و استقلال داشتند در فصل جاری تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند از این حیث با هم رقابت کنند.

اعتمادآنلاین| پیام نیازمند هم‌اکنون همراه با تیم فوتبال سپاهان اصفهان در جدول رده‌بندی لیگ برتر با 18 گل خورده پس از پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان سومین خط دفاعی برتر لیگ را در اختیار دارد. نیازمند تاکنون در 16 دیدار لیگ برتری موفق شده دروازه تیمش را بسته نگه دارد.

 

او همچنین در یک دیدار لیگ قهرمانان همراه با سپاهان مقابل العین نیز دروازه تیمش را بسته نگه داشته تا تعداد کلین‌شیت‌هایش در این دو تورنمنت به 17 بازی برسد. او همچنین در مسابقات جام‌حذفی نیز موفق شد در دیدار مقابل خیبر خرم‌آباد از دروازه تیمش مراقبت کرده و آنجا نیز سنگر سپاهان را بسته نگه دارد.

 

بدین ترتیب نیازمند تاکنون در فصل جاری فوتبالی در همه رقابت‌ها 18 بار دروازه سپاهان را بسته نگه داشته، اما در نقطه مقابل سیدحسین حسینی با 26 گل خورده در لیگ برتر تنها در 7 دیدار لیگ موفق به کلین‌شیت شده و در دو دیدار جام‌حذفی و همچنین در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الشرطه و الاهلی دروازه خود را باز شده دیده است.

 

ناگفته نماند حسینی در دو دیدار پلی‌آف مقابل العین و الریان مقابل الکویت و الریان دروازه استقلال را بسته نگه داشت که با احتساب این دو دیدار تعداد مسابقاتی که حسینی توانست دروازه اش را بسته نگه دارد به 9 بازی در فصل فوتبالی جاری می‌رسد یعنی نصف مسابقاتی که پیام نیازمند در آن‌ها موفق به کلین‌شیت شده است.

 

امشب این دو دروازه‌بان با چنین شرایطی رودرروی هم قرار می‌گیرند و سعی دارند دروازه تیم خود را مقابل یکی از رقبای اصلی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا و عنوان نایب‌قهرمانی فصل جاری لیگ برتر بسته نگه دارند.

 

منبع: خبرورزشی

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها