8/4/2020
سه شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
نمایش افتتاحیه «بندر بند» منیژه حکمت در تورنتو + تصویر

نمایش افتتاحیه «بندر بند» منیژه حکمت در تورنتو + تصویر

فیلم سینمایی «بندر بند» آخرین ساخته منیژه حکمت در فهرست نخست پنجاه فیلم انتخابی جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو اعلام شد.

اعتمادآنلاین| «بندر بند» به کارگردانی منیژه حکمت و تهیه کنندگی منیژه حکمت و مهشید آهنگرانی فراهانی، فیلمی جاده ای، پر از چشم اندازهای بیاد ماندنی و مملو از موسیقی در میانه سیل خانمان بر افکن در ایران است که در نمایش افتتاحیه جهانی، در بخش سینمای معاصر جهان در جشنواره تورنتو به روی پرده می رود.


به گزارش اعتمادآنلاین، رضا کولغانی، امیرحسین طاهری، مهدیه ( مهلا) موسوی و پگاه آهنگرانی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.


منیژه حکمت درباره «بندر بند» گفته است: «غریزه شگفت انگیز مادرانه که کاراکترهای قبلی فیلم هایم به مدد آن سعی میکردند ازفاجعه ای سهمگین درموقعیت های بحرانی اجتماعی جلوگیری کنند، مرا به سراغ نسل جوان برد.


نسلی که زندگی کردن را خیلی خوب آموخته است اما دراکثرمواقع، امید وآرزوهای آنها برای ادامه زندگی با را ه های بسته و پل های شکسته روبه رو است... .»


پخش بین المللی این فیلم سینمایی به عهده شرکت ایریماژ است.


جشنواره بین المللی فیلم تورنتو که از 20 تا 29 شهریور ماه سال جاری در کشور کانادا برگزار خواهد شد، در سال های اخیر، به یکی از تاثیرگذارترین رویدادهای سینمایی در بازار آمریکای شمالی تبدیل شده است و امسال میزبان فیلم های جدید سینماگرانی سرشناس چون توماس وینتربرگ، ورنر هرتزوگ، میرا ناییر، میشل فرانکو، هالی بری، اسپایک لی، ویگو مورتنسن، یاسمیلا زبانیچ، جیانفرانکو روزی، نائومی کاواسه و ... خواهد بود.

 

 

بندر بند

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها