تلاش نافرجام بازیگر آمریکایی برای نقش آفرینی در «بتمن» | اعتمادآنلاین
9/21/2020
دوشنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
تلاش نافرجام بازیگر آمریکایی برای نقش آفرینی در «بتمن»

تلاش نافرجام بازیگر آمریکایی برای نقش آفرینی در «بتمن»

دیو باتیستا، بازیگر و کشتی گیر سابق آمریکایی، اعلام کرد تمایل داشته در فیلم سینمایی «بتمن» نقش آفرینی کند.

اعتمادآنلاین|  دیو باتیستا اعلام کرد که او تمایل داشته که در فیلم مورد انتظار «بتمن» به کارگردانی مت ریوز، ایفاگر شخصیت «بین» باشد.

 

در این فیلم که محصول کمپانی برادران وارنر است، شخصیت بتمن با بازی رابرت پتینسون، با شخصیت‌های شرور زیادی که از شخصیت‌های مقابل بتمن هستند روبرو خواهد شد. اعلام شده است زوئه کراویتز، پال دانو، کالین فارل، جان تورتورو و همچنین اندی سرکیس بازیگران این شخصیت‌های منفی هستند. در هفته اخیر نیز صحبت‌هایی در مورد بازی دیو باتیستا در نقش «بین» شده بود.

 

هنوز جزئیات و اطلاعات زیادی در مورد این فیلم سینمایی منتشر نشده است، اما دیو باتیستا با انتشار پیامی در پاسخ به یکی از طرفدارانش اعلام کرد که برای رسیدن به این نقش تلاش زیادی کرده که به نتیجه نرسیده است.

 

در فیلم سینمایی «شوالیه تاریکی برمی خیزد» که در سال 2012  به کارگردانی کریستوفر نولان منتشر شده بود، کریستین بیل ایفاگر نقش بتمن بود و کاراکتر بین هم توسط تام هاردی بازی شد که تحسین‌های زیادی به همراه داشت.

 

فیلم سینمایی بتمن به کارگردانی مت ریوز، یکی از چندین پروژه‌ای بود که در ماه مارس به دلیل شیوع ویروس کرونا تولید آن به تعویق افتاد. به تازگی اعلام شده است که که شرایط برای ادامه فیلمبرداری این پروژه مهیا شده است. هفته‌ها پیش بود که برادران وارنر اعلام کرد یک سریال تلویزیونی از بتمن خواهد ساخت که روی داستان یک پلیس در شهر گاتهام متمرکز خواهد بود.

 

فیلم سینمایی «بتمن» در تاریخ اول اکتبر سال 2021 (9 مهر 1400) اکران می‌شود.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها