ابراز علاقه حقیقی برای بازگشت به پرسپولیس | اعتمادآنلاین
9/18/2020
جمعه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
ابراز علاقه حقیقی برای بازگشت به پرسپولیس

ابراز علاقه حقیقی برای بازگشت به پرسپولیس

علیرضا حقیقی دروازه‌بان نساجی مازندران گفت: هرگز برای بازگشت به پرسپولیس مشکلی ندارم، اما این فقط یک روی ماجراست و در سمت دیگر، یحیی گل‌محمدی، کریم باقری، داوود فنایی، حمید مطهری و حتی افشین پیروانی که با برخی از آنها در گذشته آشنایی دارم

اعتمادآنلاین| علیرضا حقیقی در خصوص وضعیت نساجی مازندران، بازی با پرسپولیس و شایعاتی که در مورد حضور احتمالی او در جمع سرخپوشان تهرانی شنیده می‌شود، به صحبت پرداخت.

 

او در ابتدا، به وضعیت تیمش اشاره کرد و اظهار داشت: در هفته‌های اخیر و با توجه به ایجاد یکسری تغییرات در کادرفنی، شرایط تغییر کرد و نساجی به تیمی باشخصیت و قدرتمند تبدیل شد. حالا به راحتی مقابل تیم‌های بزرگ بازی می‌کنیم و به دنبال کسب امتیاز از آنها هستیم.

 

این بازیکن ادامه داد: مقابل پرسپولیس هم توانستیم با قدرت و انگیزه به میدان برویم و حتی گل اول را هم زدیم، ولی آنها هم انگیزه‌های خودشان را داشتند و اگر اشتباه نکنم، به دنبال رکوردشکنی بودند. به هر حال ما از تیم قهرمان لیگ برتر، یک امتیاز گرفتیم که می‌تواند اهمیت زیادی داشته باشد.

 

حقیقی همچنین گفت: خودم را جزئی از خانواده و فرزند پرسپولیس می‌دانم و به همین خاطر به تمام هواداران پرسپولیس، اعضای کادرفنی، بازیکنان و همه ارکان این باشگاه بابت قهرمانی در فصل نوزدهم تبریک می‌گویم. قهرمانی در این سال‌ها، قدرت و جایگاه پرسپولیس را ثابت کرده است.

 

 

از دروازه‌بان نساجی در خصوص پنالتی رقم خورده در دیدار با پرسپولیس هم پرسیدیم که این طور پاسخ داد: من این طور فوتبال را آموختم که نباید با داور بحث کرد یا در امر قضاوت دخالتی داشته باشم، اما در آن لحظه من فقط می‌خواستم سد راه مهاجم پرسپولیس شوم و از دروازه‌ام محافظت کنم که علیپور با حرفه‌ای‌گری خودش را به بدن من کوبید و از داور پنالتی گرفت. در این مورد، باید کارشناسان داوری نظر بدهند.

 

حقیقی در مورد شایعات بازگشتش به پرسپولیس هم گفت: من هم این مسائل را شنیدم. واقعیت این است که من فوتبال را در پرسپولیس شروع کردم و از آنجا بود که رشد من آغاز شد. قبل از اینکه به نساجی و فوتبال ایران بازگردم، تجربیات زیادی برایم رقم خورد و با این حال، هرگز برای بازگشت به پرسپولیس مشکلی ندارم، اما این فقط یک روی ماجراست و در سمت دیگر، یحیی گل‌محمدی، کریم باقری، داوود فنایی، حمید مطهری و حتی افشین پیروانی که با برخی از آنها در گذشته آشنایی دارم، یا در کنارشان بازی کردم یا همکاری داشتیم، باید در این مورد نظر بدهند.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها