من را از شکایت نترسانید، برای همه چیز مدرک دارم | اعتمادآنلاین
9/23/2020
چهارشنبه، ۰۲ مهر ۱۳۹۹
من را از شکایت نترسانید، برای همه چیز مدرک دارم
مهدی پاشازاده:

من را از شکایت نترسانید، برای همه چیز مدرک دارم

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر درباره اتهاماتی که به او وارد شده است، گفت: من و بازیکنانم خیلی خوب با این موضوع برخورد کردیم. نتیجه را هم در بازی با پارس جنوبی همه دیدند اما موضوع این است که این حواشی از کجا به وجود آمد. 4 روز قبل از بازی از طریق یکی از دلال‌ها به آن بازیکن زنگ می‌زند و او را برای مصاحبه علیه من تحریک کردند.

اعتمادآنلاین| مهدی پاشازاده سرمربی شاهین شهرداری بوشهر درباره حواشی اخیر که برای او و تیمش به وجود آمد می‌گوید: «من و بازیکنانم خیلی خوب با این موضوع برخورد کردیم. نتیجه را هم در بازی با پارس جنوبی همه دیدند اما موضوع این است که این حواشی از کجا به وجود آمد. 4 روز قبل از بازی از طریق یکی از دلال‌ها به آن بازیکن زنگ می‌زند و او را برای مصاحبه علیه من تحریک می‌کند. در ادامه از آن بازیکن می‌خواهند به بازیکن تیم ما زنگ بزند و از او بخواهند وسایلش را جمع کند و از بوشهر برود چون قرار است افسر دوپینگ بیایید و اوضاع برای‌شان خطرناک است. با این ترفند‌ها علیه تیم ما جوسازی می‌کنند. همه این کار‌ها را می‌کنند تا نتیجه بازی را به ضرر ما برگردانند.»

 

پاشازاده در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود این اتفاقات تقصیر اعضای یک باشگاه لیگ برتری بوده، توضیح داد: «نمی‌توانم به کسی تهمت بزنم و بگویم آنها چنین وضعیتی را به وجود آوردند. از طرفی نمی‌دانم موضوع شرط‌ بندی در میان است یا نه چون در این موارد آگاهی ندارم، ولی من از مسئول همان باشگاه پرسیدم که به نظر شما سود این کار برای چه کسی است؟ برای همه این ادعا‌ها مدرک دارم و بی‌دلیل صحبت نمی‌کنم. من پس از این اتفاقات شکایت کردم و همه مدارک را ارائه دادم. به زودی با توجه به این مدارک جلساتی تشکیل می‌شود و به موضوع رسیدگی می‌کنند. کمیته اخلاق، حراست فدراسیون فوتبال و سایر مراجع مربوطه باید بدانند چه اتفاقاتی رخ داده است.»

 

سرمربی شاهین بوشهر در پاسخ به این سوال که رسانه‌ای کردن نام برخی افراد می‌تواند عواقبی برایش داشته باشد گفت: «از این که شکایتم عواقبی داشته باشد نمی‌ترسم. مربیگری عشق من است و نشان دادم حرفم را در زمین می‌زنم.»

 

منبع: میزان

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها