اطلاعیه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت پرونده برانکو | اعتمادآنلاین
9/23/2020
چهارشنبه، ۰۲ مهر ۱۳۹۹
اطلاعیه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت پرونده برانکو

اطلاعیه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت پرونده برانکو

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت پرداختی به برانکو سرمربی اسبق این تیم و دستیارانش اطلاعیه‌ای صادر کرد.

اعتمادآنلاین| در اطلاعیه باشگاه پرسپولیس آمده است: در راستای اقدامات خود برای بستن پرونده مالی برانکو و دستیاران وی و اجرای آرای صادره از سوی فیفا، در روزهای گذشته اقدام به ارسال نامه به فیفا برای انجام تعهدات مالی خود نسبت به زلاتکو ایوانکوویچ و ایگور پانادیچ از محل درآمدهای خود کرده است.

 

این اقدام با توجه به پذیرش این درخواست‌ از سوی فیفا در دیگر موارد انجام شد. باشگاه پرسپولیس، همچنین برای اجرای آرای صادره از سوی فیفا، روز گذشته، سه‌شنبه، اقدام به واریز 5 درصد سود سالیانه به حساب این دو مربی در عمان کرده است.

 

باشگاه پرسپولیس، روز چهارشنبه (15 مردادماه) نسبت به پرداخت کامل مطالبات مارکو استیلینوویچ بر اساس رای فیفا به حساب وی در عمان اقدام کرد. طی دیروز و امروز در 2 مرحله، بخشی از قرارداد برانکو ایوانکوویچ به حساب وی در عمان واریز شده است.

 

بر اساس این اطلاعیه ممکن است با توجه به تعطیلی چند روزه در کشور عمان تا روز یک شنبه، این رقم‌ها در حساب برانکو ایوانکوویچ و مارکو استیلینوویچ با چند روز تاخیر قابل مشاهده شود.

 

باشگاه پرسپولیس همچنین در نظر دارد با توجه به پیش‌بینی اعتبار لازم، باقی مطالبات سرمربی پیشین سرخپوشان را در چند روز آینده به حساب وی واریز کند.

 

باشگاه پرسپولیس همچنین روز گذشته با ارسال نامه‌ای به کمیته انضباطی فیفا، ضمن تشریح اقدامات خود در اجرای آرای صادره از سوی فیفا، رسید پرداخت‌های انجام شده و همچنین مکاتبات با فدراسیون جهانی فوتبال در ارتباط با زلاتکو و ایگور را ارسال کرد.

 

منبع: ایرنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها