جای طرح و تصویب مجلس است نه جلسه سران قوا | اعتمادآنلاین
9/19/2020
شنبه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
جای طرح و تصویب مجلس است نه جلسه سران قوا
موسوی لارگانی، نماینده مردم فلاورجان در مجلس:

جای طرح و تصویب مجلس است نه جلسه سران قوا

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با استناد به سخنان رئیس‌جمهور در مورد تصمیم سران قوا برای گشایش اقتصادی گفت: انتظار داشتیم آقای قالیباف از شأن و جایگاه مجلس دفاع کند. جای طرح و تصویب مجلس است نه جلسه سران قوا.

اعتمادآنلاین| سیدناصر موسوی لارگانی، نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با استناد به سخنان رئیس‌جمهور در مورد تصمیم سران قوا برای گشایش اقتصادی گفت: انتظار داشتیم آقای قالیباف از شأن و جایگاه مجلس دفاع کند. جای طرح و تصویب مجلس است نه جلسه سران قوا.

 

سید ناصر موسوی لارگانی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 19 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی ضمن تبریک عید غدیر خم و روز خبرنگار گفت: فشار اقتصادی بر مردم روزبه‌روز در حال تشدید است و از مجلس انقلابی و رئیس جهادی آن انتظار عمل دارند. گرانی روزانه نرخ ارز، مسکن، و خودرو و امنیت اقتصادی برای مردم و تولید کنندگان شرایط سختی را ایجاد کرده است.

 

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: کاش یک روز مثل مردم عادی زندگی می‌کردید.

 

وی در مورد طرح سوال از رئیس‌جمهور گفت: ما در این طرح دنبال مجادله با دولت نیستیم. سوال از روحانی را جریان سیاسی خاصی حمایت نمی کند. 5 سوال عمده اقتصادی در این طرح وجود دارد که مردم با آن درگیرند و ما تا آخر پیگیر احضار رئیس‌جمهور برای پاسخگویی هستیم. بهتر است سوال‌ها به کمیسیون‌های تخصصی ارجاع شود تا امید مردم به یاس بدل نشود. مجلس باید تکلیفش را با دولت مشخص کند، وگرنه انتظار مردم بیهوده است.

 

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با استناد به سخنان اخیر رئیس‌جمهور مبنی بر وجود طرحی اقتصادی در جلسه سران قوا گفت: انتظار داشتم که آقای قالیباف از شأن و جایگاه مجلس دفاع کند. جای طرح و تصویب مجلس است نه سران قوا. نکته قابل توجه این است که رئیس‌جمهور می گوید که اگر مقام معظم رهبری اجازه دهند چنین و چنان می‌شود. چرا باید از مقام معظم رهبری هزینه شود. شما مگر قبلا نگفته‌اید که آنقدر توسعه اقتصادی ایجاد می‌کنید که مردم نیازی به یارانه نقدی نداشته باشند. خواهش من این است که از مقام معظم رهبری هزینه نشود.

 

حسن روحانی رئیس‌جمهور در جلسه‌ روز چهارشنبه‌ هیئت وزیران اعلام کرد که در آخرین جلسه سران قوا که روز سه‌شنبه 14 مرداد ماه برگزار شد، تصمیمات و نتایج مهمی گرفته شد که پس از به نتیجه رسیدن در هفته آینده و موافقت مقام معظم رهبری اعلام می شود که گشایشی اقتصادی در کشور به وجود می آید.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها