10/30/2020
جمعه، ۰۹ آبان ۱۳۹۹
دور دنیا | دستگیری مسافری با انواع سلاح در فرودگاه قاهره
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

دور دنیا | دستگیری مسافری با انواع سلاح در فرودگاه قاهره

یک آمریکایی مصری‌تبار در حالی که قصد داشت انواع و اقسام سلاح‌های سرد از جمله یک شمشیر مربوط به دوره امویان، آثار باستانی مربوط به دوره‌های مختلف تاریخی، لباس‌های نظامی، مواد مخدر و پهباد جاسوسی را وارد کند، حین ورود به مصر دستگیر شد.

اعتمادآنلاین| یک مسافر تبعه آمریکا در حالی که قصد قاچاق انواع و اقسام وسایل ممنوعه به داخل مصر را داشت، در فرودگاه قاهره دستگیر شد.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، روزنامه «الوطن» مصر نوشت: یک آمریکایی مصری‌تبار در حالی که قصد داشت انواع و اقسام سلاح‌های سرد از جمله یک شمشیر مربوط به دوره امویان، آثار باستانی مربوط به دوره‌های مختلف تاریخی، لباس‌های نظامی، مواد مخدر و پهباد جاسوسی را وارد کند، حین ورود به مصر دستگیر شد.

 

به گفته مسئولین فرودگاه از این مرد که با خطوط هوایی آلمان از آمریکا به شکل ترانزیت و از طریق فرودگاه فرانکفورت وارد قاهره شده بود، 44 قطعه باستانی از دوران مختلف تاریخی، 17 قطعه سلاح سرد در احجام متفاوت، 7 قطعه لباس نظامی و 134.8 گرم مواد مخدر و یک پهباد جاسوسی کشف و ضبط شد.

 

این رسانه مشخص نکرد این اشیاء چگونه از دو فرودگاه گذشته و به قاهره رسیدند. همچنین مشخص نشد در کشوری که خود از قاچاق آثار باستانی رنج می‌برد، این تبعه آمریکایی چرا در حال انتقال این آثار به داخل مصر بوده است.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها