10/31/2020
شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹
ویروس کرونا| گلوله ایده‌آل‌ترین روش قرنطینه در مرز کره‌شمالی شد
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

ویروس کرونا| گلوله ایده‌آل‌ترین روش قرنطینه در مرز کره‌شمالی شد

رهبر کره‌شمالی به ارتش این کشور دستور داد برای اعمال محدودیت‌های قرنطینه‌ای بین این کشور و چین به هر فردی که در فاصله دید قرار می‌گیرد، شلیک کرده و او را بکشند.

اعتمادآنلاین| رهبر کره‌شمالی به ارتش این کشور دستور داد برای اعمال محدودیت‌های قرنطینه‌ای بین این کشور و چین به هر فردی که در فاصله دید قرار می‌گیرد، شلیک کرده و او را بکشند.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، دیلی‌میل به نقل از منابع آگاه در پیونگ‌یانگ خبر داد: رهبر کره‌شمالی به ارتش این کشور که در طول مرز با چین مستقر است دستور داد به سوی هر فردی که در فاصله نیم مایلی و قابل رؤیت با چشم غیرمسلح باشد، فارغ از این که به چه دلیلی در این نقطه حضور دارد، شلیک کرده و او را از پای درآورند.

 

در همین رابطه مقادیر زیادی مهمات برای نیروهای نظامی و امنیتی ارسال و واحدهایی از نیروهای ویژه نیز در نقطه مرزی مستقر شدند.

 

گفته می‌شود حضور واحدهای ویژه ارتش کره‌شمالی بیش از آنکه با هدف کنترل مرزهای 880 مایلی با چین باشد، برای کنترل نیروهای پلیس و ارتش مستقر در این منطقه است که گویا با گرفتن رشوه اجازه عبور مرور بین چین و کره‌شمالی را فراهم می‌کنند.

 

رهبر کره‌شمالی علت این دستور خود را مقابله با شیوع ویروس کرونا و حفظ قرنطینه کشوری اعلام کرد.

 

مسئولان کره‌شمالی ادعا می‌کنند تنها کشوری در جهان هستند که عاری از ویروس کرونا بوده و تاکنون حتی یک مورد ابتلا نیز در آن به ثبت نرسیده است، هر چند کارشناسان نسبت به صحت این ادعای پیونگ‌یانگ شک و تردید دارند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها