10/31/2020
شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹
امارات به ریسمان پوسیده چنگ زده است
عضو شورای مرکزی موتلفه:

امارات به ریسمان پوسیده چنگ زده است

عضو شورای مرکزی موتلفه گفت:کشورهایی که خود را به اسرائیل گره زده‌اند بدانند که این رژیم درحال غرق شدن است و به ریسمانی چنگ زده اند که پوسیده و زمانی که غرق شود همه آنها را با خود غرق می‌کند.

اعتمادآنلاین| لاله افتخاری عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، درباره عادی سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی گفت: این روابط در گذشته هم به نحوی برقرار بود اما در این توافق اخیر رابطه ها از پشت صحنه بیرون افتاد.

 

وی افزود: آنها تظاهر به مطالب دیگری می کردند اما این ظاهر سازی به نقطه آخر رسید و همه چیز آشکار شد.

 

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه تاکید کرد: به نظر می رسد که رفتار برخی کشورهای عربی حوزه خلیج فارس بی شباهت به امویان نیست، آل امیه برای اینکه زیراب دین را بزند تظاهر به دینداری می کرد اما در زمان یزید بی دینی آنها آشکار شد.

 

افتخاری اظهار داشت: این کار آنها(امارات) نیز از جهتی هم بد نیست، چون تکلیف مردم با آنها مشخص می شود و کمک می‎کند که هم مسلمانان هم مردم کشورهای دیگر چهره واقعی این دولت ها را بشناسند و موضع خود نسبت به آنها را مشخص کنند.

 

وی تاکید کرد: به نظر من این اقدام امارات تاثیر چشمگیری بر معادلات منطقه دارد اما اگر مسلمانان و کشورهای عاقل تر منطقه همت کنند این تاثیر به سود جهان اسلام خواهد بود، از این جهت که خائنین به مسلمانان حسابشان از بقیه جدا شده است.

 

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: آشکار شدن چهره خیانت کاران به آرمان های اسلام اگر در مقابلش تصمیم درست باشد برای جهان اسلام بسیار مفید خواهد بود.

 

افتخاری تاکید کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند اسرائیل در حال نابودی است، هم از درون در حال فروپاشی است و هم از بیرون وجاهت خود را از دست داده است و دست و پا می زند تا یک روز بیشتر زنده بماند. از این جهت یک روز به غزه حمله می کند، یک روز در سوریه اقدام نظامی می کند تا نشان دهد که هنوز زنده است.

 

وی در پایان گفت: کشورهایی که خود را به اسرائیل گره زده اند بدانند که این رژیم در حال غرق شدن است و به ریسمانی چنگ زده اند که پوسیده است و زمانی که غرق شود همه آنها را با خود غرق خواهد کرد.

 

منبع: مهر

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها