1/27/2021
چهارشنبه، ۰۸ بهمن ۱۳۹۹
شمارش معکوس سقوط یکی از بزرگ‌ترین مراکز تجاری و اقتصادی دنیا آغاز شد
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

شمارش معکوس سقوط یکی از بزرگ‌ترین مراکز تجاری و اقتصادی دنیا آغاز شد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این جمله که ایران اقدام امارات را بی پاسخ نخواهد گذاشت، گفت: حرکات صهیونیست‌ها در منطقه رصد می‌شود و اگر پای‌شان را از گلیم‌شان درازتر کنند قطعا جمهوری اسلامی ایران برخورد می‌کند.

اعتمادآنلاین| «فداحسین مالکی»، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، در رابطه با «سیاست عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی از سوی امارات» گفت:  اقدام  امارات  باتلاقی برای خودش است، کشاندن پای صهیونیست‌ جنایتکار به منطقه به مصلحت جهان اسلام نیست.

 

امارات در جایگاهی نیست که با کشاندن پای اسرائیلی‌ها و موساد در منطقه، مشکل جدی برای کشورهای اسلامی و جمهوری اسلامی به وجود بیاورد.

 

او ادامه داد: با ورود موساد و سازمان امنیتی اسرائیل به دبی و امارات، شمارش معکوس یکی از بزرگ‌ترین مراکز تجاری و اقتصادی دنیا شروع خواهد شد و قطعا سقوط تجارت در مراکز اقتصادی امارات از جمله دبی را خواهیم دید.

 

سرمایه‌گذارانی که در دبی و قسمت مختلف امارات سرمایه‌گذاری می‌کنند به دنبال آرامش هستند. اینکه امارات به دست خود و توسط اسرائیلی‌ها آرامش را به هم می‌زند، کشور خود را در باتلاق گرفتار می‌کند. 

 

مالکی بیان کرد: اقدام اماراتی‌ها مشابه کار انور سادات در مورد مصر است و همانطور که انور سادات، منفور جهان اسلام شد، شک نکنید حاکمان امارات هم به همین موضوع گرفتار خواهند شد.

 

جمهوری اسلامی اتفاقات منطقه را رصد می‌کند، اماراتی‌ها و اسرائیلی‌ها باید بدانند که هیچ کارشان به دور از چشم جمهوری اسلامی ایران نیست، ایران رصد می‌کند و هر اتفاقی که بیفتد یقینا دودش به چشم خود اماراتی ها می‌رود. اماراتی ها باید از جهان اسلام و کشورهای اسلامی پوزش بطلبند. حضور صهیونیست‌ها باعث عصبانیت کشورهای همسایه و منطقه می‌شود و چیزی هم، عایدشان نخواهد شد. این ترفند نتانیاهو بود که امارات قربانی توطیه ها و امیال خود کند که بخواهد در جهان اسلام این گونه کشورها را به عنوان قربانی معرفی کند.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارج با بیان  این جمله که ایران اقدام امارات را بی پاسخ نخواهد گذاشت، گفت: حرکات صهیونیست‌ها در منطقه رصد می‌شود و اگر پای‌شان را از گلیم‌شان درازتر کنند قطعا جمهوری اسلامی ایران برخورد می‌کند. 

 
او در رابطه با جبهه اسرائیلی- عربی- آمریکایی علیه ایران افزود: سال‌های سال است که اسرائیلی‌ها با محوریت آمریکا برخی از کشورهای عربی را همسوی خود می کنند ولی نتیجه‌ای، عایدشان نشده است.

 

 امارات در قد و قواره ای نیست که بخواهد کاری کند. سال‌های سال است با توطئه و مثلث شوم آمریکایی- اسرائیلی- عربی آشنا هستیم و مولود خبیث این مثلث شوم که نظم منطقه را بهم ریخت و کشتار عجیبی در تاریخ به وجود آورد، توسط جوانان مسلمان به فرماندهی فرمانده دلاور ایرانی سردار شهید سلیمانی نابود شد.

 

منبع: برنا

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها