2 سال به پرسپولیس فرصت دادم | اعتمادآنلاین
9/22/2020
سه شنبه، ۰۱ مهر ۱۳۹۹
2 سال به پرسپولیس فرصت دادم
برانکو:

2 سال به پرسپولیس فرصت دادم

برانکو در پاسخ به پیشنهاد مهلت 2 هفته‌ای پرسپولیس گفت: من بیش از دو سال به این باشگاه مهلت دادم و اگر فیفا قبول کند و اینجانب گارانتی پرداخت پول را بدهم قبول می‌کنند.

اعتمادآنلاین| پرسپولیس برای حل مشکل برانکو یک نماینده به عمان فرستاد تا در محل فدراسیون فوتبال این کشور با مرد کروات صحبت کند. با این فرد صحبت کردیم که گفت: «من به عنوان نماینده باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ سرمربی کنونی تیم ملی فوتبال عمان جهت مذاکره جلسه خوبی داشتیم. او سالیان طولانی سرمربی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران و تیم پرسپولیس بودند و قهرمانی‌های زیادی برای تیم ملی و پرسپولیس کسب کردند. این جلسه با هماهنگی و مساعدت وزارت ورزش و فدراسیون عمان انجام شد. طلب برانکو از پرسپولیس جمعاً مبلغ 780 هزار یورو است. از برانکو حکم نهایی کمیته انضباطی فیفا را درخواست کردم که تمام مدارک رأی نهایی این مرجع قانونی را به من داد و طبق حکم، باشگاه پرسپولیس را محکوم به پرداخت پول و از دو پنجره نقل و انتقالات محروم کرده و کلیه هزینه دادرسی را باید پرداخت کنند. البته از ایشان خواهش کردم مهلت دو هفته‌ای به باشگاه پرسپولیس بدهد. ایشان اعلام کردند که من بیش از دو سال به این باشگاه مهلت دادم و اگر فیفا قبول کند و اینجانب گارانتی پرداخت پول را بدهم قبول می‌کنند. این موضوع را به اطلاع مسؤلان باشگاه پرسپولیس رساندم که از طریق وکیل به مدت یک ماه شکایت این مربی را نگه دارند تا پرداخت‌ها صورت بگیرد البته بعید است فیفا قبول کند، چون فوتبال ایران پرونده‌های زیادی در فیفا دارد از جمله پرونده ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی ایران و پرونده دو مربی باشگاه استقلال شفر و استراماچونی و کالدرون مربی پرسپولیس و سایر پرونده‌های دیگر که بیش از چهارصد میلیارد تومان فوتبال ایران محکوم شده است. البته پرونده طلب این مربیان مربوط به قرارداد سال‌های آتی می‌باشد ولی طلب آقای برانکو مربوط به سنوات گذشته است. ما در دیپلماسی ورزشی همانند دیپلماسی اقتصادی ضعیف هستیم و جایگاه بین‌المللی نداریم این به خاطر مدیریت ضعیف در امور ورزش و اقتصاد است.»

 

به نظر می‌رسد این فرد همان فردی است که برانکو با عنوان یک «بازرگان» از او یاد کرده بود. البته با بیانیه دیروز پرسپولیس مشخص شد که کار از کار گذشته و برانکو هیچ فرصت جدیدی به قرمز‌ها نداده است.

 

منبع: خبرورزشی

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها