خرید صندوق پالایشی اول تا 4 روز دیگر تمدید شد | اعتمادآنلاین
9/27/2020
یکشنبه، ۰۶ مهر ۱۳۹۹
خرید صندوق پالایشی اول تا 4 روز دیگر تمدید شد
رییس سازمان خصوصی سازی:

خرید صندوق پالایشی اول تا 4 روز دیگر تمدید شد

رییس سازمان خصوصی سازی اظهار داشت: مجددا خرید واحدهای این صندوق برای آحاد مردم تمدید شد و مردم فرصت دارند تا ساعت 24 روز 30 شهریور ماه نسبت به خرید این صندوق اقدام کنند.

اعتمادآنلاین|  علیرضا صالح درباره آخرین تصمیمات جلسه امروز برای تعیین تکلیف تمدید صندوق پالایشی اول یا همان صندوق دارا دوم اظهار داشت: مجددا خرید واحدهای این صندوق برای آحاد مردم تمدید شد و مردم فرصت دارند تا ساعت 24 روز 30 شهریور ماه نسبت به خرید این صندوق اقدام کنند.

 

وی ادامه داد: این صندوق شامل باقی مانده سهام دولت در پالایشگاه‌های تهران، بندرعبارس، اصفهان و تبریز است که فروش آن از 5 شهریور ماه با تخفیف 20 درصدی آغاز شده و مردم می‌توانند تا سقف 5 میلیون از این صندوق خریداری کنند.

 

رئیس سازمان خصوصی‌سازی با بیان اینکه هر فرد دارای کد ملی می‌تواند نسبت به خرید پالایشی اول یا همان دارا دوم اقدام کند، گفت: محدودیتی در شرایط سنی وجود ندارد و حتی افراد تازه متولد شده در این مهلت خرید می‌توانند صاحب سهام پالایشی اول شوند.

 

صالح درباره احتمال تمدید مجدد از 30 اردیبهشت ماه اظهار کرد: امیدواریم این آخرین تمدید باشد چراکه باید صندوق شکل بگیرد و ما متعهد هستید ظرف یک ماه سهام را به دست مردم برسانیم.

 

منبع: ایلنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها