10/26/2020
دوشنبه، ۰۵ آبان ۱۳۹۹
بازی سختی برابر التعاون خواهیم داشت
حمید مطهری:

بازی سختی برابر التعاون خواهیم داشت

مربی تیم پرسپولیس در کنفرانس خبری قبل از بازی با التعاون گفت: بازی دوم برابر این تیم بسیار سخت تر است و ما هم به دقت این تیم را آنالیز کرده‌ایم. آنها باهوش و زیرک هستند. باید بتوانیم آنها را  کنترل کنیم.

اعتمادآنلاین| مطهری  در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر التعاون عربستان اظهار کرد: بازیکنان پرسپولیس ذهن برنده شدن دارند و قهرمانی در آنها به یک باور تبدیل شده است. اگر بازیکنان پرسپولیس به ما بگویند که می‌توانند عرض خلیج فارس را شنا کنند، ما به حرف آنها ایمان داریم چون فوق‌لعاده با غیرت و جنگو هستند و حاضر هستند هر غیر ممکنی را ممکن کنند. این برای ما باعث افتخار است. همه فکر می‌کنند قهرمانی‌های پرسپولیس در لیگ ایران پیچیده است، اما باید بگویم بسیار ساده است چون بازیکنان برای رسیدن به موفقیت همیشه تلاش می‌کنند.

 

وی درباره اشتباهات التعاون در دیدار قبلی برابر پرسپولیس هم گفت: بازی دوم برابر این تیم بسیار سخت تر است و ما هم به دقت این تیم را آنالیز کرده‌ایم. آنها باهوش و زیرک هستند. باید بتوانیم آنها را  کنترل کنیم. در ده دقیقه آخر بازی قبلی هم ما موفق بودیم چون در ضربات ایستگاهی تمرینات زیادی انجام می‌دهیم. ما روی ضربات ایستگاهی برنامه داریم و البته تیم حریف هم روی این صحنه‌ها بسیار خوب عمل می‌کند و باید آنها را خوب کنترل کنیم. بازی برگشت سخت تر بازی قبلی است.

 

مطهری در پاسخ به این سوال که آیا وضعیت بد التعاون در لیگ عربستان، برای پرسپولیس خوش‌شانسی محسوب می‌شود یا خیر، گفت: من فکر نمی کنم برای ما خوش‌شانسی باشد. آنها تیم قابل احترامی هستند و دچار مشکلاتی شده‌اند. آنها زیرکانه و باهوش فوتبال بازی می‌کند. ما تیم بزرگی هستیم اما التعاون هم بسیار باهوش است.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها