10/30/2020
جمعه، ۰۹ آبان ۱۳۹۹
«ناطق» بهترین فیلم دانشجویی جشنواره تیرانا شد

«ناطق» بهترین فیلم دانشجویی جشنواره تیرانا شد

فیلم کوتاه «ناطق» به کارگردانی مهرشاد رنجبر در اولین حضور جهانی خود، موفق به کسب جایزه بهترین فیلم دانشجویی جشنواره تیرانای 2020 شد.

اعتمادآنلاین| این فیلم کوتاه اولین تجربه‌ مهرشاد رنجبر به تهیه‌کنندگی مژگان رایگان و رضا فتح اللهی‌پور جایزه بهترین فیلم دانشجویی هجدهمین جشنواره فیلم تیرانا را از آن خود کرد.

 

جشنواره بین المللی تیرانا در هجدهمین دوره خود میزبان 16 فیلم دانشجویی از کشورهای سوییس، کوبا، آلمان، لهستان، فرانسه، چین، اتریش، دانمارک، بلژیک و ایران بود که از تاریخ 20 تا 25 سپتامبر (30 شهریور تا 4 مهر ) به صورت آنلاین برای مخاطبان به نمایش درآمدند.

 

در اختتامیه این جشنواره که در تاریخ 25 سپتامبر برگزار شد، جایزه بهترین فیلم دانشجویی جشنواره، به فیلم کوتاه «ناطق» به تهیه‌کنندگی مژگان رایگان تعلق گرفت. 

 

جشنواره تیرانا از جشنواره‌های مورد تایید اسکار دانشجویی است که برنده بهترین فیلم دانشجویی این جشنواه به آکادمی اسکار دانشجویی معرفی می شود.

 

مریم نورافکن و عباس جلال لو بازیگران این فیلم کوتاه هستند و در خلاصه داستان فیلم آمده است: پیرزن، برای سال‌های متمادی از شوهر پیر خود مراقبت کرده است اما یک اتفاق، نظم زندگی‌اش را بر هم می‌زند!

 

پخش بین المللی این فیلم بر عهده‌ی مجید محمددوست است.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها