10/30/2020
جمعه، ۰۹ آبان ۱۳۹۹
فضای کلی مجلس نسبت به وزیر پیشنهادی صمت مثبت است
فاطمه رحمانی، نماینده مجلس:

فضای کلی مجلس نسبت به وزیر پیشنهادی صمت مثبت است

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: فضای کلی مجلس شورای اسلامی نسبت به آقای رزم‌حسینی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت مساعد و مثبت است.

اعتمادآنلاین| فاطمه رحمانی، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: فضای کلی در مجلس شورای اسلامی نسبت به آقای رزم حسینی برای تصدی وزارت صنعت معدن و تجارت مثبت است.

فاطمه رحمانی درخصوص معرفی علیرضا رزم‌حسینی به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت اظهار کرد: از چند ماه قبل وزارت صمت به رغم داشتن جایگاه مهم و اثرگذار، با سرپرست درحال فعالیت است و بعد از تاخیر زیاد بالاخره آقای رزم‌حسینی به عنوان وزیر پیشنهادی صمت به مجلس معرفی شد.

 

وی با اشاره به کارنامه رزم‌حسینی در کسوت استانداری خراسان رضوی افزود: عملکرد گزینه پیشنهادی وزارت صمت به صورت نسبی در خراسان رضوی با درنظرگرفتن مجموعه اقدامات ایشان در حوزه‌های مختلف نسبتا خوب بوده است و امیدواریم در صورت اخذ رای اعتماد مجلس، در پیشبرد امور وزارت صمت موفق باشد.

 

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فضای کلی مجلس شورای اسلامی نسبت به آقای رزم‌حسینی برای تصدی وزارت صنعت، معدن وتجارت مساعد و مثبت است.

 

منبع: افکارنیوز

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها