10/20/2020
سه شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹
پاداش 600 میلیونی برای استقلالی‌ها در صورت برتری مقابل پاختاکور

پاداش 600 میلیونی برای استقلالی‌ها در صورت برتری مقابل پاختاکور

رئیس هیات‌مدیره باشگاه استقلال گفت: در صورت پیروزی تیم فوتبال استقلال در بازی امشب مقابل پاختاکور، مبلغ 600 میلیون تومان پاداش از سوی مدیرعامل به تیم پرداخت شود. امیدوارم آبی‌پوشان در بازی امشب هم بدرخشند و از این مرحله گذر کنند تا دل هواداران شاد شود.

اعتمادآنلاین| هیئت‌مدیره باشگاه استقلال مصوب کرد در صورت برتری تیم فوتبال این باشگاه مقابل پاختاکور ازبکستان پاداشی 600 میلیونی به شاگردان مجید نامجومطلق پرداخت شود.


اسماعیل خلیل‌زاده، رئیس هیات‌مدیره باشگاه استقلال در گفت‌وگو با سایت رسمی این باشگاه، گفت: قبل از هر چیز جا دارد پیروزی تیم استقلال را در بازی مقابل الاهلی عربستان تبریک بگویم و این برد را تقدیم هواداران استقلال می‌کنم.

 

وی ادامه داد: صبح امروز جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال به صورت وبینار و با حضور تمامی اعضا برگزار و مصوب شد در صورت پیروزی تیم فوتبال استقلال در بازی امشب مقابل پاختاکور، مبلغ 600 میلیون تومان پاداش از سوی مدیرعامل به تیم پرداخت شود. امیدوارم آبی‌پوشان در بازی امشب هم بدرخشند و از این مرحله گذر کنند تا دل هواداران شاد شود.

 

تیم فوتبال استقلال از ساعت 21:15 امشب در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا در ورزشگاه الجنوب دوحه قطر به مصاف پاختاکور ازبکستان می‌رود.

 

منبع: تسنیم

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها