10/30/2020
جمعه، ۰۹ آبان ۱۳۹۹
رشید مظاهری انتخاب مدیرعامل بود
بهزاد غلامپور:

رشید مظاهری انتخاب مدیرعامل بود

بهزاد غلامپور، مربی دروازه‌بان‌های تیم استقلال تهران ضمن قدردانی از عملکرد سیدحسین حسینی در استقلال درباره شکست مقابل پاختاکور ازبکستان، تجربه سرمربیگری مجید نامجومطلق و همینطور اتفاقات فصل گذشته صحبت کرد.

اعتمادآنلاین| بهزاد غلامپور مربی دروازه بان های استقلال گفت: بازیکنان در این بازی تمام تلاششان را کردند و به قول معروف سنگ تمام گذاشتند داور به نوعی با استقلال نامهربان بود و سر ما را برید. حق ما در این بازی شکست نبود اما متاسفانه این اتفاق افتاد.


او در ادامه به بحث داوری بازی استقلال پاختاکور اشاره کرد و گفت: داوری در این بازی فاجعه بود دو پنالتی مسلم ما را نگرفت یکی از آنها که بسیار واضح بود همه دیدند اما داور ندید یکی هم که روی مهدی قائدی بود که متاسفانه آن را هم نگرفت فکر می‌کنم داوری‌های اشتباه لیگ برتر به آسیا هم کشیده شد.


او در ادامه گفت: داستان استقلال یک ماجرای تمام نشدنی بود از اول فصل تا الان هر چه بلای آسمانی و زمینی بود سر استقلال آمد باید بگویم نگذاشتند استقلال زنده بماند امیدوارم کسانی که باعث این کار شدند تاوان کارشان را بدهند. این تیم امسال حیف بود و می‌توانست حداقل یک جام کسب کند.


غلامپور با تمجید از عملکر سید حسین حسینی گفت: صد در صد از حسینی راضی هستم شاید باورتان نشود حسینی روز گذشته با دنده شکسته بازی کرد و آن هم به خاطر این بوده که می‌خواست به تیمش در این بازی حساس کمک کند او سنگ تمام گذاشت و تمام زحماتش را کشید. من این حرف‌های فضای مجازی را قبول ندارم اینها صحبت‌هایی است که در صفحات مجازی زده می‌شود و به جز تخریب چیز دیگری نیست.


غلامپور از مجید نامجو مطلق هم حمایت کرد و گفت: آقامجید (نامجومطلق) یک تیم را تحویل گرفت که هیچ کس شهامت نداشت در آن برهه مربیگری آن را قبول کند در واقع ایشان آبرویش را در این وسط گذاشت.


او در پایان به جذب رشید مظاهری اشاره کرد و گفت: جذب دروازه‌بان جدید انتخاب مدیریت بود آنها به جمع‌بندی رسیدند که یک دروازه‌بان جدید را جذب کنند به ما هم ارتباطی نداشت چون قراردادمان به پایان رسیده است.

 

منبع: ایلنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها