10/21/2020
چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹
بازیکنان پرسپولیس با درد به زمین رفتند
رسول پناه:

بازیکنان پرسپولیس با درد به زمین رفتند

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: من در قطر از نزدیک دیدم؛ برخی بازیکنان حتی با وجود مصدومیت فقط با غیرت و تعصب به پرسپولیس، با درد بازی کردند تا تیم موفق و دل هواداران شاد شود.

اعتمادآنلاین| سرخپوشان ایران دریکی از حساس ترین مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و مرحله یک چهارم پایانی این رقابت‌ها فردا (چهارشنبه) برابر پاختاکور ازبکستان به میدان خواهند رفت.

 

مهدی رسول‌پناه، سرپرست این باشگاه در فاصله یک روز مانده به این دیدار اظهار داشت: قبل از هر چیز وظیفه خودم می‌دانم از مربیان و بازیکنان حرفه‌ای پرسپولیس تشکر و قدردانی کنم. من در قطر از نزدیک دیدم؛ برخی بازیکنان حتی با وجود مصدومیت فقط با غیرت و تعصب به پرسپولیس، با درد بازی کردند تا تیم موفق و دل هواداران شاد شود. خوشحالم بازیکنانی در تیم ما توپ می زنند که عاشق پرسپولیس هستند و به خاطر موفقیت تیم سلامتی خود را به خطر می اندازند. 

 

وی ادامه داد: پاختاکور تیم سرسخت و قابل احترامی است که در لیگ قهرمانان آسیا بازی‌های خوبی به نمایش گذاشته است اما ما پرسپولیسی‌ها هم به تیم خود باور و ایمان داریم. یحیی گل‌محمدی و شاگردانش در این رقابت‌ها نشان داده‌اند مرد روزهای سخت هستند. هرچند فاصله کم بازی‌ها و فشردگی مسابقات آزاردهنده است و باعث خستگی و مصدومیت می شود اما مربیان پرسپولیس و پزشکان تیم با برنامه‌ریزی خوب، بچه‌ها را مهیای مسابقات کرده اند. انشالله دربازی فردا برابر پاختاکور نیز با انرژی مثبت و دعای خیر هواداران موفق ظاهرشده و به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس که ازنزدیک بازی تیمش مقابل السد قطر را تماشا کرده است، خاطرنشان کرد: السد قطر بدون شک از مدعیان اصلی حضور در فینال لیگ قهرمانان از غرب آسیا و حتی قهرمانی رقابت‌ها بود که مغلوب سازماندهی تیمی خوب ما و تاکتیک پرسپولیس شد. ما برابر السد  متمول و پرهزینه یک گل زدیم و 2 بار هم  تیر دروازه این تیم را لرزاندیم و با شایستگی برنده بازی شدیم. واقعا جای هواداران عاشق پرسپولیس خالی بود و اگر ویروس کرونا در کار نبود ما از نعمت حمایت و تشویق های طرفداران خودمان برخوردار بودیم که همیشه حضور پرشمار آ‌ن‌ها از جذابیت‌های رقابت‌ها به حساب می‌آمد. با این حال بچه های تیم برای خوشحال کردن و نشاندن لبخند رضایت روی لب های هواداران، سر خود را جلوی توپ می‌گذارند و از هیچ کوششی فروگذار نبوده و نیستند.

 

رسول‌پناه در پایان اضافه کرد: هچنین جا دارد که در این ایام از دو عزیزی نام ببرم که اکنون میان ما نیستند ولی قطعا روح و انرژی آن‌ها را کنار خودمان احساس می‌کنیم. به روزهایی رسیده‌ایم که سالگرد از دست دادن عزیزانی چون زنده‌یاد جعفر کاشانی و زنده‌یاد هادی نوروزی است. پرسپولیس و فوتبال ایران یک سال قبل خدمتگزاری صادق را از دست دادند. همچنین یاد کاپیتان همیشگی پرسپولیس، هادی نوروزی نیز همواره بین پرسپولیسی‌ها زنده است.

 

منبع: تسنیم

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها