1/16/2021
شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹
جایزه «جلال» فراخوان داد

جایزه «جلال» فراخوان داد

فراخوان سیزدهمین دوره جایزه ادبی «جلال ‌آل‌احمد» از سوی دبیرخانه این جایزه منتشر شد.

اعتمادآنلاین| دبیرخانه سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال‌ آل‌احمد از نویسندگان، پژوهشگران، پدیدآورندگان و ناشران دعوت می‌کند آثار خود را در چهار گروه «داستان بلند و رمان»، «مجموعه داستان کوتاه»، «نقد ادبی» و «مستندنگاری» به دبیرخانه این جایزه ارسال کنند.

 

بر اساس فراخوان این جایزه، کتاب‌ها باید برای نخستین‌بار در سال 1398 منتشر شده و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران در داخل کشور به چاپ رسیده باشند.
 
نویسندگان، پژوهشگران، پدیدآورندگان و ناشران می‌توانند 3 نسخه از هر کتاب را تا 10 آبان 1399 به دبیرخانه جایزه ادبی جلال ‌آل‌احمد به نشانی تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه اعرابی (پنجم)، پلاک 6، کدپستی 1585634971، دفتر گسترش شعر و ادبیات داستانی ارسال کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02188318646 داخلی 218 تماس بگیرند یا به پایگاه اینترنتی www.jalalprize.ir مراجعه کنند. 

 

سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال‌ آل‌احمد پاییز سال جاری برگزار می‌شود.

 

پیش‌تر ابراهیم محمد حسن‌بیگی و مصطفی راضی جلالی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به ترتیب به عنوان دبیر علمی و دبیر اجرایی سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال ‌آل‌احمد منصوب شدند و اعضای هیئت علمی این رویداد ادبی طی روزهای آینده معرفی خواهند شد.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها