12/2/2020
چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹
نقد به دولت باید عالمانه و منصفانه باشد
احمد مازنی، نماینده مجلس دهم:

نقد به دولت باید عالمانه و منصفانه باشد

نماینده مجلس دهم درباره اظهارات نماینده مردم قم علیه رییس‌جمهوری، با بیان اینکه نقد باید عالمانه و منصفانه باشد، گفت: نقد عالمانه آن است که ابعاد مختلف موضوع مورد سنجش قرار گیرد و جنبه‌های مثبت و منفی آن بیان شود.

اعتمادآنلاین| نماینده مجلس دهم با بیان اینکه برخی از نمایندگان مجلس از دایره نقد عالمانه و منصفانه به دولت خارج شده‌اند، مهمترین تبعات این رفتار را باز شدن باب توهین به مقام‌ها عنوان کرد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مازنی روز سه‌شنبه درباره اظهارات نماینده مردم قم علیه رییس جمهوری، با بیان اینکه نقد باید عالمانه و منصفانه باشد، گفت: نقد عالمانه آن است که ابعاد مختلف موضوع مورد سنجش قرار گیرد و جنبه‌های مثبت و منفی آن بیان شود و نقد منصفانه هم آن است که عوامل تاثیرگذار در وضعیت فعلی کشور شناسایی و سهم هر عامل تعیین شود.

 

نماینده مجلس دهم با بیان اینکه برخی از نمایندگان مجلس از دایره نقد عالمانه و منصفانه به دولت خارج شده‌اند، مهمترین تبعات این رفتار را باز شدن باب توهین به مقام‌ها عنوان کرد.

 

مازنی با بیان اینکه باید از چنین رفتارهایی پرهیز کرد چون حد یقف ندارد و دامن همه را خواهد گرفت، منتسب کردن مسوولیت همه مشکلات به دولت را بی‌انصافی دانست.

 

وی، درباره سفرهای استانی رییس مجلس اظهار داشت: گفته می شود سفر و برنامه‌های رییس مجلس یازدهم در راستای انجام وظایف نظارتی او است البته می‌تواند چنین باشد اما اکنون که در آستانه انتخابات ریاست جمهوری هستیم و او هم احتمالا نامزد می‌شود این رفتار دارای شائبه سیاسی است.

 

عضو فراکسیون امید مجلس دهم یادآور شد: در عصر ارتباطات برای نظارت می‌شود از امکانات ارتباطی مدرن استفاده کرد و همچنین از اطلاعات نمایندگان بهره گرفت.

 

منبع: ایرنا

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها