4/10/2021
شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
نتیجه گزارش هزینه‌کرد یک میلیارد یورو برای کرونا اعلام می‌شود
معاون اول رییس‌جمهوری:

نتیجه گزارش هزینه‌کرد یک میلیارد یورو برای کرونا اعلام می‌شود

معاون اول رئیس‌جمهوری درباره سرنوشت دستور وی به رئیس بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه درباره گزارش هزینه‌کرد یک میلیارد یورو برای مقابله با کرونا گفت: گزارش این موضوع می‌آید و نتیجه آن اعلام می‌شود.

اعتمادآنلاین| معاون اول رئیس جمهوری درباره سرنوشت دستور وی به رئیس بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه درباره گزارش هزینه‌کرد یک میلیارد یورو برای مقابله با کرونا اظهار کرد: گزارش این موضوع می‌آید و نتیجه آن اعلام می‌شود.

 

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهوری در حاشیه جلسه چهارشنبه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره دستور وی به رئیس کل بانک مرکزی و رئیس سازمان برنامه و بودجه درخصوص درخواست بسیج دانشجویی مبنی بر اعلام گزارش هزینه‌کرد یک میلیارد یورو برای مقابله با کرونا، گفت: این گزارش منتشر خواهد شد.

 

سیزدهم مهرماه سال جاری 157 دفتر بسیج دانشجویی در نامه‌ای خطاب به معاون اول ریاست جمهوری خواستار بررسی چگونگی هزینه‌کرد مبلغ یک میلیارد یورویی که به منظور مقابله با کرونا به وزارت بهداشت اختصاص یافته، شدند.

 

در پی این درخواست، بیستم مهرماه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری در نامه‌ای، رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس کل بانک مرکزی را مامور تهیه گزارشی در این باره کرده و از آنها خواسته تا محل هزینه‌کرد یک میلیارد یورو را به اطلاع عموم برساند.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها