12/4/2020
جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹
جنگ قره‌باغ | در قره‌باغ جنگ دیگری هم در جریان است؟ + ویدئو
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

جنگ قره‌باغ | در قره‌باغ جنگ دیگری هم در جریان است؟ + ویدئو

در کنار جنگ بین ارتش آذربایجان و همسایه‌اش ارمنستان بر سر منطقه قره‌باغ، جنگ دیگر و شاید شدیدتری بین فناوری‌های تسلیحاتی روسی از یک سو و فناوری‌های تسلیحاتی رژیم صهیونیستی در سوی دیگر در جریان است.

اعتمادآنلاین| در کنار جنگ بین ارتش آذربایجان و همسایه‌اش ارمنستان بر سر منطقه قره‌باغ، جنگ دیگر و شاید شدیدتری بین فناوری‌های تسلیحاتی روسی از یک سو و فناوری‌های تسلیحاتی رژیم صهیونیستی در سوی دیگر در جریان است.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، پایگاه‌های اطلاع‌رسانی متخصص در مسائل جنگی و دفاعی اذعان کرده‌اند، تل‌آویو که کاملاً به فناوری جنگی آمریکایی و اروپایی تکیه دارد در حال آزمایش فناوری‌های تسلیحاتی خود در مقابل فناوری‌های تسلیحاتی روسی است.

 

دیفنس عرب یکی از رسانه‌های متخصص در امور نظامی در فضای مجازی با انتشار فیلمی ادعا کرد، پهپاد انتحاری «Harop» که ساخت صنایع نظامی اسرائیل است به دقت سامانه‌های اس300 ارمنستان را منهدم می‌کند.

 

به نوشته این پایگاه، پهپاد مذکور موشک‌اندازهای «5P85D» و رادار «ST-68» را هدف می‌گیرد و نابود می‌کند.

 

این اخبار در حالی منتشر می‌شود که از سوی دیگر برخی از رسانه‌ها خبر می‌دهند، روس‌ها نیز مشغول آزمایش سامانه‌های شناسایی و رهگیری خود در مقابل تسلیحات و جنگ‌افزارهای اسرائیلی هستند؛ گویا آذربایجان این تسلیحات اسرائیلی را علیه ارمنستان به کار گرفته است.

 

 

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها