1/23/2021
شنبه، ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
نکند طرفدار دروغ‌فروشی هستید؟!
پاسخ «محمدرضا یزدانپرست» به مهدی رستم‌پور درباره دستمزد صدمیلیونی مهدی کوشکی و ریحانه پارسا

نکند طرفدار دروغ‌فروشی هستید؟!

«محمدرضا یزدانپرست» در یادداشتی خطاب به مهدی رستم‌پور نوشت: وقتی قرار است به صداوسیما فحش بدهید، چشم و گوش‌تان را می‌بندید و دهان باز می‌کنید!

اعتمادآنلاین| «محمدرضا یزدانپرست» در یادداشتی خطاب به مهدی رستم‌پور نوشت: وقتی قرار است به صداوسیما فحش بدهید، چشم و گوش‌تان را می‌بندید و دهان باز می‌کنید!

 

به گزارش اعتمادآنلاین، مهدی رستم‌پور، روزنامه‌نگار حوزه ورزش ساکن دانمارک، دیشب بعد از یک هفته به توئیت محمدرضا یزدانپرست، روزنامه‌نگار و مجری تلویزیون درباره دستمزد نجومی مهدی کوشکی و ریحانه پارسا برای ازدواجِ نکرده و زن و شوهرِ نبوده و حضور در «پانوراما»، ویژه‌برنامه اینترنتی سیزده‌بدر فیلیمو، در یک استوری واکنش نشان داد. امروز یزدانپرست در پاسخ به او نوشته است:

 

جناب رستم‌پور!


از شما که همیشه سعی می‌کنید تهِ همه‌چیز را درآورید و بعد واکنش نشان دهید، بعید است این قضاوت! حال، قضاوت من را غلط خوانده‌اید.

 

پانوراما، یک برنامه اینترنتی بوده، در بستر یک VOD منتشر شده و اساسا هیچ ربطی به صداوسیما ندارد که شما در اولین عبارت‌تان نوشته‌اید. اینکه اسپانسر بیجا کرده یا باجا کرده هم به صداوسیما ربطی ندارد.

 

آسمان و ریسمان را به هم بافتن و دقّ‌ودلی خالی کردن، کار روزنامه‌نگاری مثل شما نیست. مقاومت اقتصادی و ندادن حق پخش تلویزیونی و عقب افتادن حقوق کارکنان غیررسمی، همان آسمان و ریسمان بی‌ربطی‌ست که مقدمه شما شده تا برسید به لحن سخیف من به قول خودتان!

 

اصل ماجرا «فروش دروغ» است که در همه جای دنیا و در هر فرهنگی مذموم است. نکند «دروغ‌فروشی» را تایید می‌کنید؟!

 

مهدی کوشکی و ریحانه پارسا تنها و تنها به واسطه خبر ازدواج‌شان، مشترکا به برنامه دعوت شدند؛ ازدواجی که بعدها فرمودند اصلا نبوده. اگر گرفتن دستمزد صدمیلیونی برای ازدواجِ نکرده و زن و شوهرِ نبوده، «فروش دروغ» نیست پس چیست؟!

 

جمله نخست توئیت بنده هم، پاسخ آخرین جمله استوری شماست منتها وقتی هدفتان فقط فحش دادن به صداوسیما باشد، چشم و گوش‌تان را می‌بندید و دهان به فحاشی باز می‌کنید!

 

ضمنا من همانی هستم که یک روز در کانال‌تان به او آفرین گفتید؛ به دلیل دعوت از دو خبرنگار دختر برای نقد و بررسی لیگ برتر آقایان در برنامه زنده باصبح(شبکه دو) و برای اولین بار در تاریخ تلویزیون بعد از انقلاب!(تصویر این پست و همچنین استوری دیشب، اینجا آمده)

 

با احترام!


زیاده عرضی نیست.

 

 

محمدرضا یزدانپرست

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها