1/22/2021
جمعه، ۰۳ بهمن ۱۳۹۹
معارفه ریاست هیئت مدیره هلدینگ مدیریت صنعت شوینده بهشهر + عکس

معارفه ریاست هیئت مدیره هلدینگ مدیریت صنعت شوینده بهشهر + عکس

با تصویب هیئت مدیره هلدینگ مدیریت صنعت شوینده و طی حکمی از سوی مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر بهزاد یعقوبی به سمت ریاست هیئت مدیره این شرکت منصوب شد.

اعتمادآنلاین| در مراسمی به ریاست علی ملکی، معاون امور شرکتها و مجامع و عضو هیئت مدیره “وبشهر” و با حضور هیئت مدیره شرکت مدیریت صنعت شوینده و همچنین برخی از مدیران گروه توسعه صنایع بهشهر، بهزاد یعقوبی به سمت ریاست هیئت مدیره ” شوینده ” منصوب و از زحمات احسان بادپا در زمان تصدی ریاست هیئت مدیره این شرکت تقدیر شد.

 

ملکی در سخنانی ضمن تقدیر از خدمات بادپا و تاکید بر حضور ایشان در هیئت‌‌مدیره شوینده و ریاست کمیته حسابرسی آن، حضور یعقوبی را با توجه به اینکه وی دستیارویژه مدیر عامل “وبشهر” نیز می‌باشد، در روند تصمیم ‌گیری‌ها و اقدامات هلدینگ شوینده بسیار مهم و موثر خوانده و تصریح کرد: امیدواریم حضور آقای یعقوبی باعث سرعت عمل بیشتر در تصمیمات و اقدامات و همچنین سهولت در انجام ماموریت‌های محوله شود.

 

وی هلدینگ مدیریت صنعت شوینده را از شرکت‌های خوب مجموعه بهشهر برشمرد و ضمن توصیه به همکاری و مسئولیت پذیری در هیئت مدیره گفت: همه ما در شرکت‌ها متعلق به خانواده بزرگ گروه توسعه صنایع بهشهر و بانک ملی هستیم و هر مسئولیتی که در هر مقطعی به ما سپرده می شود؛ بایستی با اجماع نظر و احترام متقابل و همچنین تمرکز بر کار شرکت را در مسیر توسعه همه جانبه قرار دهیم. معاون امور شرکت‌های “وبشهر” با اشاره به برخی جابجایی‌ها در سمت‌های مختلف عنوان کرد: شرکت به مثابه یک موجود زنده است و تغییرات نیز از الزامات یک شرکت زنده؛ همه ما پس از انجام ماموریت و عمل به مسئولیت خود در مقاطع مختلف تغییر کرده ایم و خواهیم کرد و این تغییرات اجتناب ناپذیر است.

 

گفتنی است یعقوبی ریاست هیئت مدیره شرکت‌های توسعه صنایع غذایی به پخش و گلتاش و همچنین عضویت در هیئت مدیره شرکت نکاء چوب مازندران را در کارنامه کاری خود دارد و اکنون نیز به عنوان مشاور و دستیار ویژه مدیرعامل در گروه توسعه صنایع بهشهر حضور دارد.

 

هیئت مدیره هلدینگ مدیریت صنعت شوینده بهشهر

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها