11/25/2020
چهارشنبه، ۰۵ آذر ۱۳۹۹
گرامی‌مقدم: در انتخابات ریاست جمهوری مشارکت فعال خواهیم داشت

گرامی‌مقدم: در انتخابات ریاست جمهوری مشارکت فعال خواهیم داشت

سخنگوی حزب اعتمادملی گفت: ضمن گلایه و دلخوری از روند انتخابات مجلس یازدهم، در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مشارکت فعال خواهیم داشت.

اعتمادآنلاین| اسماعیل گرامی‌مقدم سخنگوی حزب اعتماد ملی درباره آخرین تحرکات حزب سیاسی متبوعش برای انتخابات‌های 1400،  اظهار داشت: چند ماهی است که کمیته سیاسی و کمیه تعامل حزب اعتماد به موازات هم، خط مشی‌ها و سیاست‌گذاری‌ها را تدوین کرده‌اند و کمیته تعامل بر اساس وظیفه ذاتی خود به دنبال تعامل با گروه‌ها و احزاب سیاسی در جبهه اصلاحات است.

 

وی افزود: ما (حزب اعتماد ملی) همچنان که قبلا اعلام کردیم ضمن گلایه و دلخوری از روند انتخابات مجلس یازدهم، در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مشارکت فعال خواهیم داشت سعی می‌کنیم حتما حزب نامزد اختصاصی داشته باشد.

 

گرامی‌مقدم توضیح داد: مصوبه ما تا الان این بوده که حزب نامزد اختصاصی داشته باشد و شخصیت‌های درون و بیرون حزب را بررسی می‌کنیم و کمیته‌ای نیز برای تدوین برنامه انتخابات 1400 راه‌اندازی شده و دفاتر سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در این کمیته حضور دارند تا برای رئیس جمهور آینده برنامه مدون آماده کنند.

 

سخنگوی حزب اعتماد ملی خبر داد که حزب متبوعش از امروز (اول اول آذرماه) وارد مصادیق انتخاباتی سیزدهمین دوره ریاست جمهوری شده و پیش از این بر روی معیارها بحث و گفت‌و‌گو صورت داده است.

 

به گزارش فارس، حزب اعتماد ملی از جمله احزاب اصلاح‌طلب است که دبیرکلی آن را مهدی کروبی (از فتنه‌گران سال 88) و قائم مقامی آن را الیاس حضرتی (نماینده سابق تهران و مدیر مسئول روزنامه اعتماد) بر عهده دارد.

 

بسیاری از اعضا و افراد نزدیک به این حزب هم اکنون در شورای شهر تهران حضور دارند.

 

منبع: فارس 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها