2/28/2021
یکشنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
باور به توان ⁧‫طب ایرانی‬⁩ یک ⁧‫مطالبه جدی است
زهرا شیخی، سخنگوی کمیسیون بهداشت:

باور به توان ⁧‫طب ایرانی‬⁩ یک ⁧‫مطالبه جدی است

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: ‏⁧‫طب ایرانی‬⁩ و طب نوین باید در کنار یکدیگر و به یک اندازه تقویت شوند، باور به توان ⁧‫طب ایرانی‬⁩ و بکارگیری آن یک مطالبه جدی است.

اعتمادآنلاین| سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی حضور نمایندگان این کمیسیون در ستاد ملی کرونا و باور به توان ⁧‫طب ایرانی‬⁩ را یک ⁧‫مطالبه جدی دانست.

 

زهرا شیخی رییس کمیته طب ایرانی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در صفحه شخصی خود در رشته توییتی به توضیحاتی درباره لزوم استفاده از طب ایرانی و تقویت آن و ضرورت حضور رسمی و موثر نمایندگان کمیسیون بهداشت و درمان در ستاد ملی کرونا پرداخت.

 

او درباره لزوم استفاده از طب ایرانی نوشت: «تقویت بعد نظارتی یعنی سازمان بهداشت جهانی نتواند با تبانی جان ایرانی را حراج کند، بی‌کفایتی‌ها افسارگسیخته نمی شود و باند و رانت نتواند در حق ⁧‫طب ایرانی‬⁩ خیانت کند. استعفا کف مطالبات است!


‏⁧‫طب ایرانی‬⁩ و طب نوین باید در کنار یکدیگر و به یک اندازه تقویت شوند، باور به توان ⁧‫طب ایرانی‬⁩ و بکارگیری آن یک مطالبه جدی است. شکل دادن به هویت و کارکرد طب‌ایرانی هم یک مطالبه جدی است و تشکیل ⁧‫کمیته طب ایرانی‬⁩ در ستاد ملی مبارزه با کرونا یک مطالبه جدی‌تر است.»

 

منبع: ایسنا

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها