1/28/2021
پنج شنبه، ۰۹ بهمن ۱۳۹۹
نگاه تقلیل‌گرایانه نسبتی با اصلاحات ندارد
حسن رسولی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب:

نگاه تقلیل‌گرایانه نسبتی با اصلاحات ندارد

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: شأن و جایگاه نهادینه‌شده جریان فکری ما از یک سو و پشنهاد فرد یا افرادی به مردم گرفتار در معیشت و سلامت روزمره خویش، برای قرار گرفتن در دومین مرتبه مدیریت اداره کشور (رئیس‌جمهور) از سوی دیگر، مستلزم پرهیز از شوخی‌انگاری این مهم است.

اعتمادآنلاین| یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب اعلام لیست پرشمار نامزدهای بالقوه انتخابات ریاست جمهوری دوره سیزدهم را شتاب‌زده دانست.

 

حسن رسولی با انتشار پیامی در کانال تلگرامی خود، اعلام لیست پرشمار نامزدهای بالقوه انتخابات ریاست جمهوری دوره سیزدهم را شتاب‌زده دانست و گفت: تدوین و تصویب نظریه، سازمان و راهبری انسجام‌بخش و مورد وفاق تمام ظرفیت‌های مرام اصلاحی، مقدم بر این مرحله است.

 

متن این پیام به شرح ذیل است:

 

هم‌اندیشان عزیز

 

عجله نفرمائید.

 

اعلام لیست پرشمار نامزدهای بالقوه انتخابات ریاست جمهوری دوره سیزدهم شتاب‌زده بود. در فرایند سیاست‌ورزی انتخاباتی اصلاح‌طلبانه، این مرحله نخستین نیست.

 

تدوین و تصویب نظریه، سازمان و راهبری انسجام‌بخش و مورد وفاق تمام ظرفیت‌های مرام اصلاحی، مقدم بر این مرحله است.

 

شأن و جایگاه نهادینه‌شده جریان فکری ما از یک سو و پشنهاد فرد یا افرادی به مردم گرفتار در معیشت و سلامت روزمره خویش، برای قرار گرفتن در دومین مرتبه مدیریت اداره کشور (رئیس‌جمهور) از سوی دیگر، مستلزم پرهیز از شوخی‌انگاری این مهم است. بر این اساس باور دارم این نگاه تقلیل گرایانه نسبتی با اصلاحات ندارد.

 

منبع: ایلنا

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها