1/27/2021
چهارشنبه، ۰۸ بهمن ۱۳۹۹
امکان ندارد از خون شهدای عزیزمان بگذریم
حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش:

امکان ندارد از خون شهدای عزیزمان بگذریم

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اقدام تروریستی ترور محسن فخری‌زاده گفت: رژیم صهیونیستی بداند با این کار احمقانه تمام انسان‌های شرافتمند و آزاده دنیا را دشمن خود کرده است و تک‌تک این انسان‌ها خواستار انتقام سخت بابت این خون‌های به ناحق ریخته‌شده هستند، لذا امکان ندارد ما از خون شهدای عزیزمان بگذریم.

اعتمادآنلاین| هفتمین جشنواره ایمنی و پیشگیری امام‌هادی(ع) در قالب طرح لبیک 13 به صورت ویدئوکنفرانس در یگان‌های تابعه نیروی زمینی ارتش برگزار شد.

 

امیر سرتیپ کیومرث حیدری در این آیین گفت: غفلت، عادی‌نگاری و سهل‌انگاری موجب فرصت دادن به دشمن است.

 

وی با اشاره به اقدام تروریستی ترور دانشمند هسته‌ای شهید محسن فخری‌زاده افزود: رژیم صهیونیستی بداند با این کار احمقانه تمام انسان‌های شرافتمند و آزاده دنیا را دشمن خود کرده است و تک‌تک این انسان‌ها خواستار انتقام سخت بابت این خون‌های به ناحق ریخته شده هستند، لذا امکان ندارد ما از خون شهدای عزیزمان بگذریم. انشاءالله انتقام سخت و غافلگیرکننده‌ای از رژیم منحوس صهیونیستی خواهیم گرفت.

 

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اهمیت بازرسی و ایمنی در یگان‌های تابعه نیروهای مسلح ادامه داد: علم و تجربه در زمینه بازرسی و ایمنی به کمک نزاجا آمده است به گونه‌ای که ریشه حوادث به صورت علمی بررسی شده و دلایل اصلی بروز حادثه به طور عالمانه مورد تحقیق قرار گرفته است.

 

امیر سرتیپ حیدری تاکید کرد: در بعد ایمنی دریافتیم که ساختار ایمنی باید باز طراحی شود به همین دلیل در گستره نیروی‌زمینی دامنه ساختار بازرسی گسترش یافته است.

 

وی تصریح کرد: رساله عملیه بازرسی نیروی زمینی ارتش به عنوان کتاب قانون و مرجع نیروهای مسلح مطرح است، از برکات این قانونمندی، پیشگیری از ده‌ها اتفاق و حادثه آسیب‌رسان به کارکنان و ادوات رزمی در یگان‌ها بوده است.

 

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان گفت: اگر ایمنی و اصول پیشگیرانه در کارها جریان داشته باشد حادثه‌ای در یگان‌ها اتفاق نمی‌افتد و یا اگر اتفاق بیفتد دامنه خسارت کمتری دارد.ژ


در پایان از نفرات برگزیده هفتمین جشنواره ایمنی و پیشگیری امام‌هادی(ع) تقدیر شد.

 

منبع: ایلنا

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها