1/25/2021
دوشنبه، ۰۶ بهمن ۱۳۹۹
شورای عالی امنیت ملی ادعای مجلس را تکذیب کرد

شورای عالی امنیت ملی ادعای مجلس را تکذیب کرد

مصوبات شورا صرفا از سوی دبیرخانه این نهاد اعلام می‎شود و طرح نهایی که امروز به تصویب مجلس رسید بر اساس روال جاری در نهاد قانون‎گذاری کشور تدوین گردیده است.

اعتمادآنلاین| کیوان خسروی سخنگوی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی گفت:  مصوبات شورای عالی امنیت ملی و مواضع دبیرخانه شورا صرفا از سوی سخنگوی این نهاد اعلام می‎شود.

 

وی ادامه داد: «مطالبی که امروز به عنوان مصوبات شورا و تصمیمات دبیرخانه آن در برخی رسانه‎ها منتشر شد غیر دقیق است.

مصوبات شورای عالی امنیت ملی و تصمیمات دبیرخانه آن در حکم اطلاعات محرمانه بوده و اعلام آن خارج از چارچوب ذکر شده مجاز نمی‎باشد.»

 

سخنگوی شورای عالی امنیت ملی در پایان گفت: «مجلس شورای اسلامی طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها را به دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی ارائه نموده و دبیرخانه ملاحظات مد نظر را در این خصوص به مجلس اعلام کرده است. طرح نهایی که امروز به تصویب مجلس رسید بر اساس روال جاری در نهاد قانون‎گذاری کشور تدوین گردیده و حاصل نظر و اجماع نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی می‎باشد.»

 

ساعاتی پیش، محمد حسین فرهنگی عضو هییت رییسه مجلس در واکنش به انتقاد سخنگوی دولت از مصوبه امروز درباره برجام گفته با توجه به اینکه دولت روزهای پایانی خود را سپری می‌کند، بیان چنین اظهاراتی اهمیتی ندارد. مجلس برای این طرح هماهنگی های لازم را به عمل آورده و بیش از 2 ماه با دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی مذاکره شده است.

 

منبع: نورنیوز

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها