1/25/2021
دوشنبه، ۰۶ بهمن ۱۳۹۹
علی شیرازی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثارالله شد

علی شیرازی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثارالله شد

علی شیرازی با حکم نماینده ولی‌فقیه در سپاه به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثارالله منصوب شد.

اعتمادآنلاین| آیین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثارالله با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه، سردار سرتیپ پاسدار حسین نجات جانشین قرارگاه ثارالله و جمعی از فرماندهان و مسئولین و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی بر گزار شد.

 

عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و دانشمند شهید محسن فخری زاده و تاکید بر اینکه دشمنان باید تقاص خباثت ها و توطئه های خود علیه نظام اسلامی و ملت ایران را بدهند ، اظهار کرد:تمامی مکتب ها و نظام های سیاسی در این اصل اتفاق نظر دارند که شکل‌گیری و دوام نظام ها به اقتدار آن است؛ در دین مبین اسلام کسب و ارتقای قدرت در تمامی عرصه ها واجب است و شهیدانی که در این مسیر تلاش و مجاهدت می‌کند در پیشگاه خداوند متعال از جایگاه ویژه‌ای برخوردارهستند.

 

وی افزود: وجه تمایز و قوه اصلی اقتدار آفرین ما برابر دشمن ایمان واعتقاد راسخ و به معنای واقعی معرفت انقلابی و بصیرت دینی است که می‌بایست برای حفظ و ارتقای آن همواره تلاش کنیم.

 

حاجی صادقی با بیان اینکه دشمنان امروز حمله به نمادهای فرهنگی ما را در دستور کار قرار داده اند گفت: در صیانت از این نمادها و برابر جنگ فرهنگی دشمن باید با جدیت ، هدفمندی و قاطعانه بکوشیم.

 

در پایان این مراسم با حکم نماینده ولی فقیه در سپاه ، حجت الاسلام والمسلمین علی شیرازی به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثارالله معرفی و از تلاش هاو زحمات حجت‌الاسلام و المسلمین غفاری پور در مدت تصدی مسئولیت تقدیر شد.

 

منبع: فارس 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها