1/20/2021
چهارشنبه، ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار از وضعیت پرداخت وام یک میلیون تومانی

آخرین اخبار از وضعیت پرداخت وام یک میلیون تومانی

بانک مرکزی در اطلاعیه جدید اعلام کرد: بالغ بر 21 میلیون و 421 هزار و 863 نفر تاکنون از تسهیلات یک میلیون تومانی سیستم بانکی (طی پنج مرحله) بهره مند شده‌اند که مقرر شده اقساط تسهیلات پرداختی طی 31 قسط از حساب یارانه‌ای ایشان کسر شود. 

اعتمادآنلاین| بانک مرکزی اعلام کرد: بالغ بر 21 میلیون و 421 هزار و 863 نفر تاکنون از تسهیلات یک میلیون تومانی سیستم بانکی (طی پنج مرحله) بهره مند شده‌اند که مقرر شده اقساط تسهیلات پرداختی طی 31 قسط از حساب یارانه‌ای ایشان کسر شود. 

 

بانک مرکزی اعلام کرد: در ادامه حمایت‌های ستاد ملی مدیریت کرونا و سیستم بانکی از یارانه بگیران، تعداد 4 میلیون و 515 هزار و 651  نفر سرپرست خانوار که یارانه معیشتی دریافت می‌کنند و فاقد درآمد ثابت هستند و تعداد 147 هزار و 292 نفر از یارانه بگیران که در مراحل قبلی موفق به دریافت تسهیلات 1 میلیون تومانی نشده بودند (مجموعاً 4 میلیون و 661 هزار و 15 نفر)، از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها(با اخذ پیامک از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) شناسایی و به سیستم بانکی معرفی شدند که تا ساعت 13 پنج شنبه 13‏ آذر ماه 1399 تسهیلات مربوط به حساب 99.96 درصد از افراد یاد شده واریز شده است. 

 

ضمن اینکه امکان واریز تعداد 1928 فقره تسهیلات به دلایلی از جمله مسدودی حساب، فوت سرپرست خانوار و سایر خطاها میسر نشده است. بدیهی است در صورت اخذ اطلاعات افراد مشمول جدید در مراحل بعدی (یارانه بگیران معیشتی فاقد درآمد ثابت) از سوی سازمان هدفمند سازی یارانه ها تسهیلات یک میلیون تومانی به حساب متقاضیان متعاقباً واریز خواهد شد. 

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها