4/11/2021
یکشنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
کالاهای بهداشتی باکیفیت و قیمت عادلانه در اختیار مردم قرار می‌گیرد
عبدالرضا رحمانی‌فضلی، وزیر کشور:

کالاهای بهداشتی باکیفیت و قیمت عادلانه در اختیار مردم قرار می‌گیرد

وزیر کشور گفت: قرار شد با رعایت کیفیت و کمیت و موضوع قیمت عادلانه و مناسب خدمات اعم از ماسک، مواد ضدعفونی و کالاهای بهداشتی را در اختیار وزارت بهداشت و مردم قرار دهیم.

اعتمادآنلاین| وزیر کشور گفت: کالاها و خدمات بهداشتی با رعایت کیفیت و کمیت و قیمت عادلانه و منصفانه در اختیار وزارت بهداشت و مردم قرار می‌گیرد.

 

عبدالرضا رحمانی فضلی عصر شنبه در حاشیه جلسه کمیته تدارکات و پشتیبانی ستاد ملی مبارزه با کرونا که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد گفت: در جلسه امروز گزارش مفصلی در حوزه‌های مرتبط با پشتیبانی اعم از اکسیژن، اکسیژن‌ساز، ونتیلاتور، ماسک و بقیه تجهیزات و امکاناتی که وزارت بهداشت لازم دارد در جلسه ارائه شد.

 

وی افزود: در این جلسه دوستان وزارت بهداشت نیازهای خود را مطرح کردند و قرار شد با رعایت کیفیت و کمیت و موضوع قیمت عادلانه و مناسب خدمات اعم از ماسک، مواد ضدعفونی و کالاهای بهداشتی را در اختیار وزارت بهداشت و مردم قرار دهیم.

 

رحمانی‌فضلی با بیان اینکه همدلی و همکاری خوبی در حوزه‌های مختلف ایجاد شده و این همدلی موجب موفقیت در روند کار شده است، گفت: در جلسه امروز تعهدات وزارت صمت درخصوص تامین امکانات و کالاها و تجهیزات خدمات بررسی شد. دوستان وزارت صمت از کمیت عبور کرده و روی کیفیت کار می‌کنند.

 

وزیر کشور خاطرنشان کرد: واحدهای تولیدی و وزارت صمت از مرحله تامین کالاها و خدمات مورد نیاز عبور کردند و به صادرات فکر می‌کنند.

 

منبع: ایرنا

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها