5/10/2021
دوشنبه، ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
شهادت سرعت‌بخش اهداف انقلاب اسلامی است
حاجی‌صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه:

شهادت سرعت‌بخش اهداف انقلاب اسلامی است

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه شهید فخری‌زاده تمام عمرش را در مسیر قدرتمندی نظام صرف کرد، گفت: شهادت سرعت‌بخش اهداف انقلاب اسلامی است.

اعتمادآنلاین| حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با بیان اینکه شهید فخری‌زاده تمام عمرش را در مسیر قدرتمندی نظام صرف کرد، گفت: شهادت سرعت‌بخش اهداف انقلاب اسلامی است.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم گرامیداشت دانشمند هسته‌ای و دفاعی کشور پاسدار سرافراز انقلاب اسلامی شهید محسن فخری‌زاده که امروز (18 آذر) با حضور جمعی از فرماندهان و مسئولین عالیرتبه نیروهای مسلح در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد با تاکید بر اینکه اقتدار و قدرت لازمه بقا و استحکام هر نظامی است، اظهار داشت: همه عقلا باور دارند بدون قدرت و اقتدار نمی‌توان از امنیت و موجودیت یک نظام محافظت کرد که تحقق این مهم در آیات و روایات اسلامی همواره مورد تاکید قرار گرفته است.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه برجسته‌ترین مصادیق قدرت، دو اصل ایمان و علم است، تصریح کرد: ایمان و باورها، قدرت درونی را می‌سازد و این مهم مطالبه رهبر معظم انقلاب اسلامی از فرماندهان نیروهای مسلح است.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با اشاره به اینکه علم و تخصص باعث قدرتمندی در عرصه‌های مختلف می‌شود، خاطرنشان کرد: اگر دشمنان انقلاب اسلامی چهل سال است عقب‌نشینی می‌کنند و در همه عرصه‌ها ناتوان ماندند به این دلیل است که سنگرنشینان انقلاب اسلامی دارای این دو عامل (ایمان و علم) هستند.

 

وی ادامه داد: اگر دشمنان نظام دست به عمل زشت ترور می‌زنند به این دلیل است که می‌دانند سرچشمه‌های نظام شخصیت‌های ایمانی و عالم هستند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با بیان اینکه شهید فخری‌زاده دارای این دو عامل (ایمان و علم) بود و تمام عمرش را در مسیر قدرتمندی نظام صرف کرد، تصریح کرد: او همانند دیگر شهدا در قدرت‌آفرینی برای انقلاب اسلامی سهم داشته است، بنابراین بدیهی است که پاداش الهی برای او شهادت باشد.

 

وی با اشاره به اینکه شهادت سرعت‌بخش اهداف انقلاب اسلامی است، گفت: استکبار بداند که با ترور شهدایی همانند حاج قاسم سلیمانی و شهید فخری‌زاده سراشیبی سقوط برای خودشان را سرعت بخشیده‌اند.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه با تاکید بر اینکه شهادت برای ما قدرت‌آفرین است، افزود: اگر با شهادت شهدای هسته‌ای، فعالیت‌های هسته‌ای متوقف شد، با شهادت فخری زاده هم این مسیر متوقف می‌شود.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی صادقی در پایان تاکید کرد: دشمنان با به شهادت رساندن سنگرنشینان انقلاب اسلامی، نمی‌توانند حرکت انقلاب را متوقف کنند.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها