4/18/2021
یکشنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
ایرانسل بسته نامحدود شبانه را حذف کرد

ایرانسل بسته نامحدود شبانه را حذف کرد

ایرانسل اخیرا در اقدامی نه‌چندان خوش‌آیند نسبت به حذف بسته اینترنت نامحدود شبانه اقدام کرده است.

اعتمادآنلاین| ایرانسل اخیرا در اقدامی نه‌چندان خوش‌آیند نسبت به حذف بسته اینترنت نامحدود شبانه اقدام کرده است. همراه موبایلستان باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آوریم.

 

با رشد تکنولوژی و همچنین شیوع ویروس کرونا، نیاز افراد به اینترنت روز به روز افزایش می‌یابد. این رشد مصرف باعث افزایش هزینه‌های اینترنت کاربران نیز شده است. اما در این بین شرکت ایرانسل در اقدامی عجیب بسته اینترنت نامحدوده شبانه خود را یکی از محبوب‌ترین بسته‌های این اپراتور بود غیرفعال کرده و به جای آن دو بسته اینترنت دیگر قرار داده که چندان هم جذاب نیستند.

 

از آنجایی که در حال حاضر در کشور ما دو نرخ برای اینترنت وجود دارد، همین موضوع باعث می‌شود استفاده از سایت‌های خارجی هزینه زیادی را برای کاربران به همراه داشته باشد و دلخوشی بسیاری از جوانان، همین بسته‌های نامحدود شبانه بود که از طریق آن می‌توانستند با هزینه مناسب دسترسی خوبی به اینترنت (و اینترنت بین‌الملل) داشته باشند. از سوی دیگر اینترنت خانگی نیز در حال حاضر هزینه زیادی را برای کاربران ایجاد می‌کند.

 

این اتفاق انتقادات زیادی را نیز در شبکه‌های مجازی به همراه داشته و بسیاری از کاربران از این موضوع شکایت کرده‌اند. از سوی دیگر چند هفته پیش بود که مدیرعامل ایرانسل مدعی شد که قیمت اینترنت در ایران ارزان است. حال اینکه دو موضوع مذکور ربطی به هم دارند یا خیر خود مبحث دیگری است.

 

منبع: موبایلستان

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها