2/25/2021
پنج شنبه، ۰۷ اسفند ۱۳۹۹
رونالدو و مسی چه تفاوتی باهم دارند؟

رونالدو و مسی چه تفاوتی باهم دارند؟

اوزیل درباره تفاوت رونالدو و مسی گفت: مسی نشان داده است که در بارسلونا بهترین است. او یکی از بهترین‌های تاریخ لالیگا است اما درخشش رونالدو تنها در لالیگا و رئال مادرید خلاصه نمی‌شود.

اعتمادآنلاین| مسوت اوزیل در دوران اوج خود با کریستیانو رونالدو در رئال مادرید هم‌بازی بود و توانست روزهای درخشانی را با این فوق ستاره پرتغالی تجربه کند.

 

اوزیل درباره تفاوت رونالدو و مسی گفت: مسی نشان داده است که در بارسلونا بهترین است. او یکی از بهترین‌های تاریخ لالیگا است اما درخشش رونالدو تنها در لالیگا و رئال مادرید خلاصه نمی‌شود. رونالدو در هر لیگ و تیمی که به میدان رفته بهترین بوده است این درحالی است که مسی تنها با پیراهن بارسلونا درخشیده است.

 

او درباره سرخیو راموس هم گفت: او چندین سال است که در سطح بسیار بالایی بازی می‌کند. او کاپیتان همه چیز تمام است. انگیزه راموس برای پیروزی مثال زدنی است. دوست دارم که بگویم راموس بهترین مدافع جهان در نسل ما است.

 

اوزیل بدترین فصل دوران فوتبالی خود را تجربه می‌کند چرا که آرتتا به کلی او را نیمکت نشین کرده است و همین باعث شده است تا به احتمال خیلی زیاد در زمستان توپچی‌ها را ترک کند.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها