3/3/2021
چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
بستری 88 و فوت یک معتاد متجاهر
معاون پیشگیری از اعتیاد سازمان بهزیستی کشور خبر داد:

بستری 88 و فوت یک معتاد متجاهر

رضوان مدنی، معاون پیشگیری از اعتیاد سازمان بهزیستی کشور درباره آخرین وضعیت جمع آوری معتادان متجاهر در پایتخت توضیحاتی داد.

اعتمادآنلاین| فاطمه رضوان مدنی معاون پیشگیری از اعتیاد سازمان بهزیستی کشور درباره آخرین اخبار از جمع آوری معتادان متجاهر، اظهار کرد: از ابتدای سال 99 تاکنون 45 هزار و 123 معتاد متجاهر دستگیر شدند.

 

وی با اشاره به اینکه از 25 هزار و 60 معتاد متجاهر تست کرونا گرفته شده است، گفت: 1304 معتاد متجاهر تست کرونایشان مثبت شده است که برای درمان قرنطینه شده‌اند.

 

رضوان مدنی با بیان اینکه از میان معتادان متجاهر دستگیر شده‌ 34 هزار و 29 نفرشان به مراکز ماده 16 فرستاده شده‌اند، گفت: 88 نفر از معتادان متجاهری که تست کرونایشان مثبت شده به مراکز درمانی ارجاع داده شده‌اند، همچنین فقط یک فوتی ناشی از کرونا داشته‌ایم.

 

معاون پیشگیری از اعتیاد سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه در استان تهران 17 هزار و 942 معتاد متجاهر دستگیر شدند، افزود: از 14 هزار و 49 نفر تست کرونا گرفته شده است که 614 نفرشان کووید مثبت بودند.

 

وی بیان کرد: 14 هزار و 49 نفر در مراکز ماده 16 بهزیستی پذیرش شدند، اما فقط 14 نفر به دلیل ابتلا به کرونا به مراکز درمانی ارجاع داده شدند و بقیه افرادی که کووید مثبت بودند، حال عمومیشان خوب بود و قرنطینه شدند. خوشبختانه در استان تهران هیچ مورد فوتی به دلیل ابتلا به کرونا نداشتیم.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها