2/28/2021
یکشنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
اشتراک‌گذاری دستاوردهای مدیریت شهری در «خشت طلایی»

اشتراک‌گذاری دستاوردهای مدیریت شهری در «خشت طلایی»

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: جشنواره خشت طلایی تهران به اشتراک دستاوردها در مدیریت شهری و افزایش دانش در این زمینه منجر خواهد شد.

اعتمادآنلاین| کاوه حاجی علی اکبری درباره  پنجمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی تهران و تاثیر آن بر شهر و مدیریت شهری گفت: این جشنواره که پنجمین دوره آن را برگزار می کنیم، چند تاثیر مشخص می تواند داشته باشد؛ یکی اینکه به نهادهای حرفه ای و دستگاه هایی که مشغول کار اجرایی هستند، کمک می کند تا در اولویت بندی، اشتراک و همگرایی داشته باشند و نهادهایی مثل شهرداری ها و سازمان های اجرایی بتوانند به یک نقطه مشترکی برسند. این خود می تواند تاثیر خیلی مهمی بر روند اداره شهر داشته باشد.

 

وی افزود: دومین تاثیری که جوایزی مانند خشت طلایی می توانند داشته باشند به اشتراک گذاری تجارب و دانش به دست آمده است چون بخش عمده ای از دانش حوزه برنامه ریزی شهری و طراحی شهری از آنچه به دست می آید که در حوزه کاربست حاصل می شود و شاید این دستاورد بی بدیل و منحصر به فردی باشد که نهادها و سازمان ها بتوانند حرفه مند از یکدیگر بیاموزند و بدانند که هر کدام چه کاری انجام می دهند و این باعث می شود که از تکرار تجربیات اشتباه جلوگیری و درباره تداوم و هم افزایی نتایج مثبت هم یک اتفاق نظری حاصل شود.

 

به گزارش سایت شهر علی اکبری در پایان گفت: سومین تاثیر این جشنواره این است که کمک می کند تجربیات خوب دیده شوند و مورد ارزیابی و ارزش گذاری قرار بگیرند و این می تواند برای سازمان های مجری انگیزه مض اعفی را برای تکرار و تداوم آن ایجاد کند.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها