5/8/2021
شنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
ثبت‌نام اهالی رسانه برای تماشای آثار تئاتر فجر آغاز می‌شود

ثبت‌نام اهالی رسانه برای تماشای آثار تئاتر فجر آغاز می‌شود

ثبت نام اهالی رسانه برای تماشای آثار سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر از فردا آغاز می‌شود و تا جمعه (3 بهمن) ادامه دارد.

اعتمادآنلاین|  ثبت نام اهالی رسانه برای تماشای آثار سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با ارائه سازوکاری براساس شیوه‌نامه‌های بهداشتی از سه شنبه 30 دی آغاز می‌شود.

 

روابط‌ عمومی این رویداد ضمن اعلام این خبر، توضیحاتی را خطاب به اهالی رسانه به شرح زیر اعلام کرد:

 

1. بدون شک شرایط امسال به گونه‌ای است که ستاد جشنواره نمی‌تواند همانند سال‌های گذشته ضمن دعوت از همه شما عزیزان بر حضورتان در تالار‌ها هم اصراری داشته باشد. به همین جهت و به منظور تماشای آثار جشنواره امسال کدی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با آن می‌توانید از بستر فضای مجازی و در پلتفرمی که معرفی خواهد شد آثار را تماشا کنید، اما برای بهره‌مندی از ظرفیت 50 درصدی صندلی‌ها لازم است که نسبت به ثبت‌نام در این فضا برای دریافت بلیت اقدام کنید.

 

2. امسال برای حضور شما عزیزان در جشنواره کارتی صادر خواهد شد که معرف شما خواهد بود و برای حضور در فضا‌های عمومی تالار‌ها تعریف شده است، اما تماشای نمایش‌ها به صورت حضوری صرفا از طریق ارائه بلیت الکترونیکی اتفاق خواهد افتاد که از طریق کد دیگری به جز کدی که در بند یک توضیح داده شد، قابل دسترسی است.

 

3. یکی از الزامات وزارت بهداشت جهت بازگشایی تماشاخانه‌ها و بهر‌ه مندی از ظرفیت 50 درصدی ارائه کد ملی افرادی است که متقاضی حضور در تالار‌ها می‌شوند. همانند نظام خرید بلیت هواپیما و قطار با استفاده از کد ملی، از سیستم آزمایشگاهی و بیمارستانی کشور در مورد مبتلایان و گذشتن 14 روز از زمان تست مثبت کرونا استعلام گرفته می‌شود.

 

4. دو بخش آپلود «معرفی نامه رسانه» و «نمونه کار‌های مرتبط با حوزه تئاتر یا جشنواره تئاتر فجر» برای خبرنگاران محترم خبرگزاری‌های رسمی و رسانه‌هایی که صفحه سینما و تئاتر مستقل دارند الزامی ندارد.»

 

اهالی رسانه و نمایندگان خبری آن‌ها می‌توانند از روز سه شنبه 30 دی تا جمعه 3 بهمن با مراجعه به سایت https://fitf.theater.ir/fa/form_data/add/form_id=162 نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و وارد کردن اطلاعات خود اقدام کنند. سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافرآستانه 11 تا 20 بهمن 99 برگزار می‌شود.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها