5/8/2021
شنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
تعداد مشترکان نتفلیکس از 200 میلیون عبور کرد

تعداد مشترکان نتفلیکس از 200 میلیون عبور کرد

با اضافه شدن بیش از هشت میلیون مشترک جدید، نتفلیکس از مرز 200 میلیون مخاطب عبور کرد.

اعتمادآنلاین| نتفلیکس با عبور از مرز 200 میلیون مشترک در سال 2020 بزرگترین رشد سالانه تاریخش را تجربه کرد. افزایش بینندگان در طول همه‌گیری ویروس کرونا بر این امر تأثیر بسیار زیادی داشته است.

 

در سه ماهه چهارم سال 2020، نتفلیکس توانسته 8.51 میلیون مشترک جدید اضافه کند که 2.5 میلیون مشترک، فراتر از پیشبینی‌های این کمپانی بود. اکنون میزان مخاطبان نتفلیکس در پایان سال 2020 ، به 203.7 میلیون رسیده است.

 

کمپانی نتفلیکس بعد از اینکه در سه نیمه نخست سال افزایش چشمگیری را در تعداد مخاطبانش شاهد بود، پیش از این رشد 6 میلیونی برای سه ماهه چهارم در نظر گرفته بود. در مجموع امسال، این شبکه استریم 36.6 میلیون مخاطب دیگر را اضافه کرده که بیشترین میزان سالانه در جذب اعضای جدید است. رکورد سابق این کمپانی در سال 2018 و با 28.6 میلیون مشترک جدید رقم خورده بود.

 

نتفلکیس همینطور اعلام کرده است، در حال حاضر 500 پروژه در مرحله پس تولید و آماده توزیع دارد. پیش از این هم نتفلیکس لیستی از فیلم‌هایش برای سال 2021 را منتشر کرد که شامل 71 فیلم در ژانر‌های مختلف بود و تضمین داد که هر هفته یک فیلم را منتشر می‌کند.

 

سریال «تاج» از مهمترین محصولات نتفلیکس در سه ماهه پایانی سال 2020 بود که نتفلیکس اعلام کرد فصل 4 آن بیش از فصل‌های گذشته دیده شده اند.

 

مجموع بازدید‌های این سریال به بیش از 100 میلیون رسیده است. پیش از این هم اعلام شده بود که 62 میلیون مشترک خانگی سریال «گامبی وزیر» را تنها طی 4 هفته تماشا کرده اند که آن را به پربیننده‌ترین سریال کوتاه این شرکت تبدیل کرد.

 

نتفلیکس امیدوار است در سه ماه نخست سال 2021 همچنان تاخت و تاز داشته باشد و 6 میلیون مشترک جدید را جذب کند. سال گذشته در زمانی مشابه 15 میلیون مشترک جدید به نتفلیکس اضافه شدند که به خاطر تعطیلی سینما بر اثر ویروس کرونا بود.

 

سرویس نتفلیکس 14 سال پیش فعالیت خود را آغاز کرد و در آن زمان بیش از 6 میلیون مشترک داشت.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها