2/26/2021
جمعه، ۰۸ اسفند ۱۳۹۹
مهدی طارمی خطرناک‌ترین مهاجم لیگ پرتغال شد

مهدی طارمی خطرناک‌ترین مهاجم لیگ پرتغال شد

مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم پورتو که ازابتدای فصل به تدریج در ترکیب اصلی این تیم قرار گرفت، آمار قابل توجهی از خودش بر جای گذاشت و سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو را متقاعد کرد که به صورت پیوسته او را در جمع 11 بازیکن اصلی قرار بدهد.

اعتمادآنلاین| مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم پورتو که ازابتدای فصل به تدریج در ترکیب اصلی این تیم قرار گرفت، آمار قابل توجهی از خودش بر جای گذاشت و سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو را متقاعد کرد که به صورت پیوسته او را در جمع 11 بازیکن اصلی قرار بدهد.

 

در کنار طارمی موسی مارگا مهاجم مالیایی هم در پورتو حضور دارد و این دو بازیکن در کنار هم یکی از خطرناک‌ترین خطوط حمله در لیگ پرتغال را تشکیل داده‌اند.

 

روزنامه «اوژوگو» در شماره امروز خود آمار این دو مهاجم را زیر ذره بین برده و تیتری از این گزارش خود را در صفحه اول خود هم قرار داده است.

 

طبق اعلام این روزنامه، زوج طارمی و ماره‌گا تاکنون در این فصل 11 گل به ثمر رسانده‌اند که حاصل آن هفت پیروزی و یک تساوی بوده است. طارمی آخرین بار در بازی پورتو با بنفیکا در ترکیب اصلی پورتو حضور داشت.

 

زوج طارمی و مارگا در آن بازی هم موفق بود و گل تساوی مقابل بنفیکا روی شوت طارمی و پس از برخورد با پای مهاجم مالیایی به ثمر رسید. مهاجم ایران در نیمه دوم آن بازی اخراج شد و دیدار با اسپورتینگ لیسبون را از دست داد.

 

پورتو روز دوشنبه این هفته در ادامه مسابقات لیگ پرتغال به مصاف فارنسی می‌رود.

 

منبع: خبرورزشی

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها