3/1/2021
دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
تقاضای پیش‌خرید واکسن کرونا از ستاد اجرایی فرمان امام(ه)
محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) مطرح کرد:

تقاضای پیش‌خرید واکسن کرونا از ستاد اجرایی فرمان امام(ه)

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) گفت: در بخش‌های مختلف از جمله تجهیزات، درمان، دارو و امکانات تشخیصی کارهای مهمی انجام داده‌ایم و اکنون چند کشور از ما تقاضای پیش‌خرید واکسن کرونا کرده‌اند.

اعتمادآنلاین| رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) گفت: در بخش‌های مختلف از جمله تجهیزات، درمان، دارو و امکانات تشخیصی کارهای مهمی انجام داده‌ایم و اکنون چند کشور از ما تقاضای پیش خرید واکسن کرونا کرده‌اند.

 

محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) امروز سه‌شنبه هفتم بهمن‌ در آیین بهره‌برداری از طرح‌های اشتغال کولبران اظهار کرد: به همت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) دو هزار باب مدرسه و 650 هزار فرصت شغلی در استان‌های مختلف کشور ایجاد شده است.

 

وی به فعالیت‌های ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در استان کردستان اشاره کرد و افزود: تاکنون 8 هزار طرح با یک هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری و 40 هزار شغل در استان کردستان ایجاد شده است.

 

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به در دست اقدام بودن 3 هزار طرح با 500 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در استان اشاره و بیان کرد: مصوب شده که برای سال آینده 5 هزار طرح با 15 هزار فرصت شغلی در کردستان ایجاد شود.

 

وی با تأکید بر تلاش برای رفع مشکلات کولبران کردستان، افزود: طرح‌های این نهاد با تکیه بر مردم و با حمایت از آنان اجرا می‌شود و اگر موفقیتی نیز در بخش‌های مختلف بدست آوردیم به دلیل کمک مردم بوده است.

 

مخبر به بحث تولید واکسن کرونا از سوی ستاد اجرایی اشاره کرد و یادآور شد: در بخش‌های مختلف از جمله تجهیزات، درمان، دارو و امکانات تشخیصی بر خلاف تصور بیگانگان کارهای بزرگی در کشور انجام داده‌ایم به طوری که اکنون چند کشور از ما تقاضای پیش خرید واکسن کرونا کرده‌اند.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها