4/15/2021
پنج شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
انتقاد کومان از PSG؛ رفتار آنها بی احترامی به ما است

انتقاد کومان از PSG؛ رفتار آنها بی احترامی به ما است

رونالد کومان، مربی بارسلونا با انتقاد از باشگاه پاری سن ژرمن، گفت: این رفتارها بی احترامی از سوی پاری سن ژرمن است. آنها قبل از بازی ما در لیگ قهرمانان اروپا مقابلشان درباره انتقال مسی به این باشگاه حرف می زنند و این عادلانه نیست.

اعتمادآنلاین| در رقابت های مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری، بارسلونا در خانه گرانادا به میدان رفت و با نتیجه 5 بر 3 پیروز شد و به فینال راه پیدا کرد.

 

کومان بعد از این بازی درباره اظهارت مطرح شده از سوی سرمربی و بازیکنان پاری سن ژرمن به احتمال انتقال مسی به پاریس به شدت انتقاد کرد و گفت: این رفتارها بی احترامی از سوی پاری سن ژرمن است. آنها قبل از بازی ما در لیگ قهرمانان اروپا مقابلشان درباره انتقال مسی به این باشگاه حرف می زنند و این عادلانه نیست. آنها به بازیکن که هنوز تحت قرارداد بارسلونا است بی احترامی می کنند.

 

سرمربی آبی-اناری ها درباره این بازی گفت: ما در این بازی فرصت های زیادی را خلق کردیم ولی متاسفانه دو گل دریافت کردیم. در نیمه اول بازی عدالت رعایت نشد ولی ما تسلیم نشدیم و در نهایت به آن چیزی که مستحقش بودیم رسیدیم و به فینال راه پیدا کردیم.

 

پیش از این نیمار و دی ماریا درباره اینکه احتمال دارد لیونل مسی در آینده به پاری سن ژرمن بیاید اظهارنظر کرده بودند و این اظهارات از سوی بازیکنان سن ژرمن عصبانیست کومان را به همراه  داشت.

 

منبع: فارس

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها