4/15/2021
پنج شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
سویا جدی‌ترین مشتری سردار آزمون

سویا جدی‌ترین مشتری سردار آزمون

مونچی، مدیر ورزشی سویا از آغاز مذاکره با مدیر برنامه های سردار آزمون برای به خدمت گیری این بازیکن خبر داده است. در این مسیر تحقق خواسته‌های مالی باشگاه زنیت هم مهم است. اما هر گونه توافقی از ابتدای فصل آینده اجرایی خواهد شد.

اعتمادآنلاین| مونچی، مدیر ورزشی سویا از آغاز مذاکره با مدیر برنامه های سردار آزمون برای بخدمت گیری این بازیکن خبر داده است. در این مسیر تحقق خواسته‌های مالی باشگاه زنیت هم مهم است. اما هر گونه توافقی از ابتدای فصل آینده اجرایی خواهد شد به این دلیل که زنیت و در راس آن سماک (سرمربی) اعلام کرده هیچ جابه‌جایی تیم در خط حمله در تعطیلات زمستانی نخواهد داشت. 

 

گفتنی است سردار آزمون تا ژوئن 2022 یعنی دو فصل دیگر با زنیت قرارداد دارد و طبیعی است در سال 2021 باشگاه زنیت به منظور در آمدزایی در اندیشه انتقال سردار آزمون به یک تیم بزرگ اروپایی باشد و اگر زنیت و سردار آزمون تصمیمی غیر از این بگیرند به طور حتم باشگاه روسی تلاش خواهد کرد که قرارداد سردار را تمدید کند. 

 

سردار آزمون از ابتدای ترک ایران در تیم های روسی بازی کرده است و در همه تیم هایی که به میدان رفته از جمله روبین‌کازان، روستوف و زنیت عملکرد خوبی از خود به جا گذاشته است. او فصل گذشته آقای گلی لیگ برتر روسیه شد البته به همراه آرتم همبازی اش و این فصل هم با 11 گل زده  در صدر جدول گل زنان لیگ برتر روسیه قرار دارد.

 

منبع: خبرورزشی

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها