4/11/2021
یکشنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
اجرای کامل قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها
محمدصالح جوکار، رئیس کمیسیون شوراها مطرح کرد:

اجرای کامل قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها

رئیس کمیسیون داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: موضوع یکصدایی بسیار مهم است اما باید حول محور اجرای دقیق این قانون باشد و قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها باید به طور کامل اجرا شود.

اعتمادآنلاین| رئیس کمیسیون داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها باید به طور کامل اجرا شود.

 

محمدصالح جوکار رئیس کمیسیون داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در نشست علنی نوبت دوم امروز (شنبه 9 اسفندماه) پارلمان اظهار داشت: متاسفانه کمبود نهاده‌های دامی بر روی قیمت گوشت، تخم‌مرغ، لبنیات، شیر اثر گذاشته است و مردم را دچار مشکلات عدیده‌ای کرده است.

 

وی افزود: در رابطه با قانون راهبردی مقابله با تحریم‌ها رهبری معظم حمایت کامل را از آن بارها اعلام کردند.

 

وی افزود: موضوع یکصدایی بسیار مهم است اما باید حول محور اجرای دقیق این قانون باشد و قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها باید به طور کامل اجرا شود.

 

نماینده مردم یزد، اشکذر، بخش ندوشن و دهستان سورک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این اصل بسیار مهمی است که دولت باید یک به یک بندهای این قانون را اجرایی کند، آنچه که مهم است در مقابل دشمنان و بیگانگان و کسانی که با ما مذاکره کردند و توافقات را شکستند این است که ما بایستی برای آن‌ها شرط بگذاریم و آن‌ها در جایگاهی نیستند که برای ما پیش شرط تعیین کنند.

 

منبع: فارس

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها