4/23/2021
جمعه، ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
3723 خودرو هنجارشکن در 11ماه گذشته در استان توقیف شدند
فرمانده انتظامی گیلان خبر داد:

3723 خودرو هنجارشکن در 11ماه گذشته در استان توقیف شدند

سردار عزیزاله ملکی فرمانده انتظامی گیلان برقراری امنیت و آرامش مردم را از اولویت‌های پلیس اعلام کرد و گفت: 3723 خودرو هنجارشکن در 11ماه گذشته از سال‌جاری توقیف شدند.

اعتمادآنلاین|فرمانده انتظامی گیلان برقراری امنیت و آرامش مردم را از اولویت‌های پلیس اعلام کرد و گفت: 3723 خودرو هنجارشکن در 11ماه گذشته از سال‌جاری توقیف شدند.

 

سردار عزیزاله ملکی در جمع خبرنگاران برقراری امنیت و آرامش مردم را از اولویت‌های پلیس اعلام و اظهار کرد: نیروی انتظامی قاطعانه و بدون اغماض با هنجارشکنان و برهم‌ زنندگان نظم و امنیت عمومی برخورد می‌کند.

 

وی در تشریح عملکرد 11 ماهه پلیس امنیت عمومی استان در راستای برخورد با خودروهای هنجارشکن گفت: 3723 خودرو هنجارشکن در 11 ماه گذشته از سال جاری توقیف شدند که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته 30 درصد افزایش داشته است.

 

فرمانده انتظامی استان گیلان با تاکید بر اینکه طرح برخورد با تخلفات حادثه‌ساز و مخاطره‌آمیز خودروهای هنجارشکن به صورت مستمر در دستورکار پلیس قرار دارد، تصریح کرد: در 11 ماهه گذشته از سال‌جاری در حوزه برخورد با حرکات نمایشی و خطرناک رانندگان شاهد افزایش 71 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته بوده‌ایم.

 

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه ایجاد صداهای ناهنجار از مصادیق تضییع حقوق شهروندی است، افزود: در راستای برخورد با ایجاد آلودگی‌های صوتی نیز 923 خودرو توقیف شده که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 77 درصد افزایش داشته است.

 

سردار ملکی به تردد مکرر و ایجاد مزاحمت بعضی از خودروها در ساعات پایانی در شهرستان‌های استان اشاره کرد و گفت: پلیس در 11 ماه گذشته از سال‌جاری، 507 خودرو متخلف را نیز در این حوزه توقیف و روانه پارکینگ کرده است.

 

وی با اشاره به افزایش 100 درصدی برخورد پلیس استان با پدیده سگ گردانی خاطرنشان کرد: برخورد با معضل سگ گردانی از مطالبات جدی مردم است.

 

فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان ایجاد مزاحمت برای شهروندان را خط قرمز پلیس عنوان کرد و بیان داشت: برخورد با هنجارشکنان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی به صورت مستمر در دستورکار پلیس قرار دارد.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها