4/15/2021
پنج شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
درخواست افزایش زمان رای‌گیری مربوط به بودجه 1400/ روح‌الامینی: برای نمایندگان کشمش و توت خشک بگذارید تا مغزشان بهتر کار کند

درخواست افزایش زمان رای‌گیری مربوط به بودجه 1400/ روح‌الامینی: برای نمایندگان کشمش و توت خشک بگذارید تا مغزشان بهتر کار کند

یک نماینده مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه 12 اسفند ماه) از محمدباقر قالیباف درخواست کرد که زمان رای‌گیری مربوط به بودجه سال 1400 را افرایش دهد تا نمایندگان بیشتری بتوانند شرکت داشته باشند.

اعتمادآنلاین| نشست علنی صبح امروز (سه‌شنبه 12اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی به ریاست محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ساعت 8 و 3 دقیقه و با حضور 216 نفر از نمایندگان آغاز شد.
 

در جریان ادامه بررسی لایحه بودجه سال 1400، عبدالحسین روح‌الامینی نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم از محمدباقر قالیباف درخواست کرد که زمان رای‌گیری را افرایش دهد تا نمایندگان بیشتری بتوانند در رای گیری مربوط به بودجه شرکت داشته باشند. وی همچنین اضافه کرد که دست‌اندارکاران مجلس برای نمایندگان میوه خشک‌هایی نظیر کشمش و توت خشک بگذارند تا مغز بهتر کار کند.

 

گفتنی است محمدباقر قالیباف که اداره مجلس را برعهده داشت در پاسخ به این تذکر گفت: طبق آیین‌نامه 30 ثانیه برای رای‌گیری لحاظ شده است که ما بعضاً تا 37 ثانیه هم صبر کرده‌ایم تا نمایندگان محترم در رای‌گیری شرکت کنند و بیشتر از این طبق آیین‌نامه امکان‌پذیر نیست.

 

نشست علنی صبح امروز (سه‌شنبه 12اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی به ریاست محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ساعت 8 و 3 دقیقه و با حضور 216 نفر از نمایندگان آغاز شد.

 

منبع: دیده بان ایران

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها