4/23/2021
جمعه، ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
ویروس کرونا | کنسرت تک‌نفره در سوئیس راه‌اندازی شد
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

ویروس کرونا | کنسرت تک‌نفره در سوئیس راه‌اندازی شد

شیوع ویروس کرونا و اعمال شیوه‌نامه‌های بهداشتی مربوط به آن سبک زندگی بسیاری از جوامع را تغییر داده است، به همین خاطر در سایه شیوع ویروس کرونا هنرمندان سوئیسی کنسرت‌های تک‌نفره‌ای برای علاقه‌مندان برگزار می‌کنند.

اعتمادآنلاین| شیوع ویروس کرونا و اعمال شیوه‌نامه‌های بهداشتی مربوط به آن سبک زندگی بسیاری از جوامع را تغییر داده است، به همین خاطر در سایه شیوع ویروس کرونا هنرمندان سوئیسی کنسرت‌های تک‌نفره‌ای برای علاقه‌مندان برگزار می‌کنند.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، به نقل از خبرگزاری فرانسه، ارکستر منطقه فرانسوی‌زبان رماندی به علاقه‌مندان موسیقی داده تا نوع جدیدی از برنامه‌های موسیقی را تجربه کنند. البته پیش از این نیز در مناطق مختلفی از ژنو این نوع برنامه که می‌توان آن را کنسرت تک‌نفره نامید برگزار می‌شد.

 

به گزارش این خبرگزاری، این ایده که در این منطقه «موسیقی اتاق» نام گرفته، به تدریج طی بیش از یک سال شیوع ویروس کرونا جای خود را در میان دوستداران موسیقی باز کرده است.

 

این کنسرت‌های تک‌نفره در نقاط مختلف ژنو برگزار می‌شود و از گلفروشی‌ها گرفته تا مغازه‌ها، مراکز تجاری و حتی ساختمان‌های صنعتی متروکه میزبان آن هستند.

 

این کنسرت‌ها 10 دقیقه‌ای بوده و بیننده تنها زمان و مکان آن را می‌داند، اما قطعه موسیقی و نوع برنامه ارائه‌شده تا لحظه آخر یک راز باقی می‌ماند تا هنرمند بیننده را غافلگیر کند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها