4/21/2021
چهارشنبه، ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
برنامه شهرداری تهران برای تأمین اقلام نوروزی نیازمندان

برنامه شهرداری تهران برای تأمین اقلام نوروزی نیازمندان

مدیر عامل سازمان رفاه،خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از انجام برنامه ریزی برای تأمین اقلام نوروزی نیازمندان با همکاری سازمان های مردم نهاد و خیرین خبر داد.

اعتمادآنلاین| سید مالک حسینی، مدیر عامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران در نخستین نشست شورای دبیران مجمع خیرین مناطق 22 گانه شهرداری گفت: سازمان های مردم نهاد، نقش مهمی در تحولات اجتماعی دارند و باید به خوبی شناسایی و برای بهره مندی بیشتر از خدمات آنان، برنامه ریزی و اطلاع رسانی داشت.

 

حسینی با تاکید بر اینکه سازمان رفاه نقش تسهیل گری در حوزه کمک های خیرین دارد افزود: ما در کنار خیرین هستیم و از پروژه ها و ایده های آنان استقبال می کنیم.

 

وی به برنامه ریزی های صورت گرفته در ماه پایانی سال اشاره کرد و گفت: در رایزنی های انجام شده با بخش خصوصی، خیرین و مجموعه های اقتصادی و خدماتی تابعه شهرداری و با بهره گیری  از ظرفیت کمک های مردمی تلاش می کنیم در ایام عید نوروز نیازمندان هم نوروز شادی داشته باشند.

 

 مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، به ظرفیت کارکنان شهرداری تهران اشاره کرد گفت: شب یلدا 99 از ظرفیت کارکنان شهرداری تهران نیز استفاده شد و توانستیم هزار و 500 بسته یلدایی برای خانواده های کودکان کار تهیه کنیم و این بار هم برای هر ریالی که به حساب سازمان وارد شود برنامه ریزی و گزارش آن ارائه خواهد شد.

 

در پایان این نشست بنا به توافق اعضای شورای دبیران مجمع خیرین شهر تهران، 5 نفر به نمایندگی از پهنه‌های پنج‌گانه شهر تهران جهت  تسهیل در ارتباط و تعامل دوسویه و پویا و مستمر اعضای شورای دبیران مجمع خیرین با سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران انتخاب شدند.

 

منبع: فارس

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها