4/13/2021
سه شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
«رشید کاکاوند» مهمان «دست در دست» می‌شود

«رشید کاکاوند» مهمان «دست در دست» می‌شود

برنامه «دست در دست» شنبه 16 اسفندماه میزبان رشید کاکاوند، شاعر، مجری رادیو و تلویزیون و داستان‌نویس خواهد بود.

اعتمادآنلاین| «دست در دست» در بیست و سومین قسمت از شب‌نشینی زمستانی خود که شنبه شب بعد از گفتگوی ویژه خبری روانه آنتن خواهد شد؛ از رشید کاکاوند شاعر، داستان‌نویس، پژوهشگر ادبیات فارسی، مجری رادیو و تلویزیون و مدرس دانشگاه میزبانی خواهد کرد.


به گزارش اعتمادآنلاین، به نقل روابط عمومی شبکه دو؛کاکاوند با اجرای برنامه‌هایی مانند دو قدم مانده به صبح، رادیو هفت، صد برگ و برنامهٔ شبانگاهی رادیو پیام برای مخاطبان رادیو و تلویزیون چهره و صدایی آشناست.


همچنین این برنامه در بخش دیگری از این شب‌نشینی میزبان امین منصوری جهادگر و عضو گروه جهادی بسیج طلاب و روحانیون سپاه حضرت ولیعصر (عج ) خوزستان خواهد بود. این گروه از جهادگران عرصه سلامت از خردادماه امسال شروع به اعزام به بیمارستان ها کردند و طی این اقدام اعزام بیش از 600 طلبه، روحانی و بسیجی جهادگر را به 11 بیمارستان خوزستان با هدف همیاری کادر درمان و خدمت رسانی به بیماران کرونایی انجام دادند.


گفتنی است «دست در دست» در ویژه برنامه فصل زمستانی خود تا کنون میزبان ایرج حریرچی، کیانوش جهانپور، رسول نجفیان، سیاوش طهمورث، امیر کاظمی، مهشید جوادی، فریبا متخصص، پوراندخت مهیمن، مسعود اسکویی، عذرا وکیلی، مرتضی امیری اسفندقه، مهران رجبی، عنایت بخشی، شهرام عبدلی، علیرضا بدیع، مریم سعادت، علیرضا مسعودی، حسن خلقت‌دوست، امیر غفارمنش و .. بوده و علاوه بر پرداختن به موضوعاتی مثل زمستان و تاثیرگذاری افراد در بزنگاه‌های اجتماعی و تاریخی به موضوع مهم همراهی افراد جامعه در جدیدترین میدان همدلی یعنی دوران شیوع کرونا پرداخته و در این مسیر هم‌صحبت افرادی می‌شود که گام‌های موثری در یاری رساندن به همنوعان خود برداشته‌اند.


«دست در دست» کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدّادی، اجرای سیاوش عقدایی و کارگردانی بهار ارجمند که جمعه و شنبه هر هفته بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت 23:30 روانه آنتن می شود.

 

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها